W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: avalon - Replies: 2 - Views: 11645
XDA_UC
W Mojej Pamięci należy stworzyć dwa następujące katalogi: "XDA_UC", a w katalogu XDA_UC, tworzymy podkatalog "SD" ( w poście przed poprawką było błędnie napisane - "XDA_SD", zamiast "SD" - sorrka)

Do katalogów tych wrzucamy wszystkie instalki programów (*.cab), które instalujemy na naszym telefonie.

Do katalogu XDA_UC, te które instalują się w pamięci głównej, a do katalogu SD, te które instalują się w Mojej Pamięci.

Po wgraniu nowego ROM-u, lub zrobieniu HR, ws
Author: screamman - Replies: 22 - Views: 7908
XDA_UC - Problemy, dyskusja
Czy można coś zrobić, żeby pliki z katalogu SD instalowały się automatycznie na karcie lub w pamięci? A nie pytały gdzie mają się zainstalować? Te z katalogu XDA_UC instalują się bez pytań.
Author: powerman - Replies: 4 - Views: 3521
Na XDA już pracują nad romem WP7.
Witam. Już magicy z XDA rozpracowują WP7 .
Oto link http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=647138
Author: loniczek - Replies: 10 - Views: 3425
xda-developers problem z logowaniem
Witam. Podobnie jak każdy z Was korzystamy z wiedzy na innych forach, czy to polskich, czy międzynarodowych. Czesto korzystałem z xda-developers ale jako czytelnik.Nie wypowiadałem się na tym forum. Po rejestracji chcąc uczestniczyć w wątkach forum trzeba mieć wiecej niż 10 postów. Jeśli się ma niżej niż 10 konto nie jest w pełni aktywne.Moje pytanie jest takie, jak zdobyc te 10 postów skoro na ogólnym forum tez nie można się wypowiadać. Jedyne dla mnie wytłumaczenie, że admin jeszcze nie aktywo