W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: dziobak99 - Replies: 9 - Views: 4476
Telefon się wyłącza:(
No więc mam problem ponieważ moja omnia się sama wyłącza (tak jakby wyjął baterie), włożę do kieszeni, wyjmuję za jakiś czas a ona wyłączona.
Ciekawe jest to że przy połączeniu głosowym za każdym razem też się wyłącza, na romie win 6.5 jak i na 6.1 to samo, jakieś pomysły co to może być ?
Author: mati112112 - Replies: 5 - Views: 6064
Program który chodzi w tle sam się wyłącza
Pracuję na programie OPST Taxi Terminal,używam również Automapy lecz gdy zminimalizuję któryś z tych programów to ten który jest wyświetlany działa a ten w tle sam się wyłącza.Mam rom 28008_M2D_PLK.Dzieje się tak gdy Automapa złapie już sygnał .W pomieszczeniu gdy go szuka żaden program się nie wyłącza.Który program jest za to odpowiedzialny.Co z tym fantem zrobić.
Author: g.a.polak - Replies: 5 - Views: 3943
TouchFLO się wyłącza - OCK 23118 GTX
Wersja ROMooCK 23118 GTX

po włączeniu jednego lub dwóch programów a następnie po ich zamnkięciu TouchFLO się wyłącza
trzeba tapnąć w ekran, żeby znowu zadziałało, co jest dosyć uciążliwe
sytuacja ta zdarza się nawet, gdy tylko sprawdzę pogodę, zablokuję telefon przyciskiem power, a potem odblokuję S2U2

HILFE, co robić?
Author: Patriot - Replies: 2 - Views: 2822
Wyłącza się przy zasilaniu na baterii
Dałem dzisiaj koledze omnie, żeby zrobił zdjęcie i ponaciskał kilka przycisków jednocześnie. Po tym tym telefon zaczął się dziwnie zachowywać, chociaż myślę że może to tylko zbieg okoliczności. W tym dniu również intensywnie korzystałem z telefonu (gps, apart). Jak wróciłem to podłączyłem telefon pod ładowarkę i było tak 50-60%.

Przy podłączony zasilaniu telefon normalnie funkcjonuje. Natomiast, gdy odłączę od zasilania sieciowego lub gdy nacisnę przycisk odblokowywania to włącza się na 2 sek
Author: jozefkarton - Replies: 0 - Views: 1589
CHome editor wyłącza się.
Mam ROM'a, który ma wygląd głównego ekranu z Omni Lite. Chcę dodać własny panel, który mi włączy AutoMapę. Niestety program CHome Editor wyłącza się, gdy tylko chce wybrać co ma być otwarte, gdy klikamy na panel. Co z tym fantem zrobić?