W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: tatarus - Replies: 3 - Views: 2523
Połączenia wifi/ edge/3G
Cześć i czołem. Zaktualizowałem sobie ROMka w swojej omni z SAHH do SAID a wczoraj z kolei postawiłem sobie 6.5 o Ryrzego z Manilką i jednej rzeczy nie jestem w stanie opanować i ew. ujarzmić... Jak już gdzieś wyczytałem wifi w czasie uśpienia będzie mi się rozłączał bo funkcja oszczędności wifi działa zawsze - OK to zaakceptowania chociaż trudno będzie ( w SAHHu fajnie to działało a raczej nie działało czyt. wifi zawsze było aktywne) a tu kiszka. Problem w tym że jak mam aktywne np. mobile GG c
Author: marrrrcin88 - Replies: 4 - Views: 3049
Slabszy sygnal Wifi po wgraniu romu
Witam.
Znow mam problem co do zmiany romu, po zmianie ilosc sieci wykrywanych przez telefon zmalala do 1-2 gdy wczesniej bylo okolo 5-6 sprawdzalem w roznych miejscach gdzie mialem taka ilosc... czego to wina?
ROM by Ryrzy 21xxx LIte
Author: krzyzie - Replies: 2 - Views: 2870
połączenie WiFi na komputerze przy podłączenie telefonu
Cześć.
mam pytanie. Otóż po podłączeniu telefonu do komputera znika mi sieć WiFi w kompie. Zaczęło sie tak dziać jak zainstalowałem sterowniki modemu od Samsunga?? Wcześniej telefon miał internet z komputera - idzie to jakoś zmienić?
pozdro
krzyzie


Problem leżał w ustawieniach połączeń "USB do komputera PC" odznaczyłem opcję "Włącz zaawansowane funkcje sieci" i narazie śmiga co prawda teraz na XP bo miałem zmiane systemu, ale z zaznaczona powyższą opcją było identycznie jak w win2000.
Author: piotr__b - Replies: 2 - Views: 2443
WiFi w firmie
Witaj Ryrzy. Mam Pytanie, czy któryś z przygotowywanych przez Ciebie romów wspiera uwierzytelnianie EAP-LEAP. Już piszę po co. W domu aby połączyć się z netem muszę wpisać rodzaj szyfrowania (mam WPA2) oraz hasło (takie jak ustawiłem na routerze) i telefon łączy się z netem. W firmie jest sieć bezprzewodowa i Omnia ją widzi. Nie można się jednak zalogować, ponieważ należy wprowadzić nazwę użytkownika i hasło (dane takie same jak do sieci przewodowej). W Nokiach serii E takie pola są (patr
Author: schamann - Replies: 16 - Views: 6648
Wersja Rom i WifI
Witam mam problem z WIFI,kupiłem omnia z wgranym rom- em niestety nie wiem jaka wersja stąd pytanie nr 1 ,jak można sprawdzić wersję ROM w telefonie.Z Rom-u jestem zadowolony jedyny problem jaki mam to wifi wykrywa sieci jednak nie potrafię z zadna sie polaczyc.Wpisuje klucze probowalem na dwoch sieciach i nic probuje sie polaczyc ale nie zaskakuje.Wszystko inne dziala jak nalezy tylko z tym wifi mam problem.Nie znam wersji romu takze ta informacja puki co nie mogę się podzielić .Mial ktos podob
Author: kfm877 - Replies: 8 - Views: 6127
Eksport lub zapis ustawień sieci WIFI
Czy jest możliwość wyeksportowania do pliku wszystkich zapisanych w omni2 sieci bezprzewodowych wifi? Pytam dlatego, że po wgraniu nowego romu trzeba za każdym razem na nowo wyszukiwać sieć i wprowadzać hasło. Jako, że mam wiele sieci zapisanych, nie chciałbym ich utracić. Proszę o pomoc.
Author: rycho71 - Replies: 6 - Views: 4800
Telefon Omnia II i8000 zmiana adresu MAC karty WiFi
Witam
Czy istnieje możliwość fizycznej zmiany MAC adresu karty WI-FI w tym modelu telefonu.:idea:
Bo po zmianach w rejestrze mac się zmienia ale tylko w ustawieniach telefonu natomiast fizycznie pozostaje ten sam.Huh
pozdrawiam rycho71
Author: AS00 - Replies: 4 - Views: 3381
Problemy z połączeniem WiFi.
Witam,

Problem polega na nieprawidłowym łączeniu się mojej Omnii z siecią WiFi.
Poprzez ten sam router łączą się i Nokia N82 i laptop. Żadnych problemów, wystarczy znaleźć sieć, podać hasło i wszystko gra.
Natomiast w Omnii jest trochę gorzej.
Wyszukuje sieć, podaje hasło i się z nią łączy. Często zdarza się, że podczas przeglądania stron (czy to Opera Mini, Mobile czy IE) połączenie przerywa się i czasami wraca po chwili lub siec staje się niedostępna. Teraz np. w ogóle nie chce połączyć,
Author: wicia - Replies: 0 - Views: 1701
Internet Explorer, wifi, problem
Witam, mam taki mały problem z zapamiętywaniem haseł w Internecie Explorerze.
Dokładnie opiszę problem (ponieważ zaraz pojawią się odpowiedzi typu zmień przeglądarkę itp. Smile )

Aby połączyć się z siecią wifi (na uczelni) muszę mieć hasło i login, zatem włączam wifi i łączę się z punktem wifi.
Ale cały szkopuł polega na tym iż aby wpisać login i hasło muszę wejść w Internet Explorer, następnie jestem przenoszony na adres rutera i w tym miejscu wpisuję login i hasło klikam zaloguj i jestem
Author: AS00 - Replies: 3 - Views: 2622
Wciąż przerywające WiFi.
Witam,

Z przykrością muszę stwierdzić, że na mojej Omnii nadal często zdarza się gubienie sygnału WiFi (jakby nie mógł zapamiętać mojej sieci), przerywanie (jakby na nowo się z nią łączył). W czasie przeglądania internetu nieraz zdarza się, że wyskakuje komunikat o znalezieniu nowych sieci (moja jest rozłączona i nie ma jej na liście).
Poza tym, zasięg jest słabszy niż powinien być - często jest to 2 kreski (a gdy nie jestem podłączony do mojej sieci zasięg często wskazuje 4 kreski).
W Noki