W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: Toldo - Replies: 5 - Views: 39120
Wgrywanie romu i radia do I900 przez GranPrixa
Przeglądając internet pewnie nie raz natknęliście się na pięknie scustomizowane screeny z Omnii z gotowanym softem. Chcecie aby wasza Omnia też tak wyglądała? Nic prostszego. Do rzeczy.

Wgrywanie Radioromu na Viście i Win7!! Patrz na koniec!!

Uwaga: jeśli mamy gotowany ROM w formie pliku exe i pracujemy na systemie Win XP, pomijamy poniższy opis i postępujemy wg. tej metody.

[color=#
Author: ra_de_cki - Replies: 1 - Views: 8584
Wgrywanie ROMu do Omni B7300
!!!UWAGA!!!
Wszystko robisz na swoją odpowiedzialność. Nikt z forum, ani autor tej instrukcji nie odpowiada za nieprawidłowe działanie telefonu podczas i po zmianie ROMu.

[size=medium][b][color=#FF0000]Jeśli po przeczytaniu tej instrukcji dalej masz wątpliwości jak to zrobić to lepiej się za to nie bierz, bo rozwalisz telefon. Nikt na forum nie będzie osobno tłumaczył każdemu jak wykonać tą operację.
Powtarzam: nie zr
Author: fkamcio - Replies: 22 - Views: 10757
Wgrywanie romu na win 7
Witam
Dostałem wczoraj oryginalną płytkę upgradową do mojej visty i teraz mam 7 oryginalną,
chciałem wgrać roma ale Grandprix nie wykrywa mi omni?Sterowniki instalowałem i resetowałem kompa kilka razy.Ale i tak nie wykrywa


Proszę o pomoc.
Z góry dziękuje
Author: krzyzie - Replies: 21 - Views: 6824
wgrywanie Romów na WIN2000
Witam serdecznie.
Mam pytanie jak wygląda wgrywanie Romów i RadioRomów na windows 2000.
Chodzi o wgrywanie z plików exe jak i przez GranPrixa.
Pytam ponieważ w domu mam starego laptopa z którego korzystam (z systemem win2000). Wcześniej wgrywałem na laptopie kumpla jednak troszkę to uciążliwe chcąc zmienić sobie rom chodzić ciągle do kogoś.
pozdro
krzyzie
Author: 1wheler - Replies: 5 - Views: 4152
wgrywanie nowego Rom 'u i kontakty
Czy jest jakaś opcja aby po wgraniu nowego Rom'u nie trzeba było od nowa kopiować kontaktów do telefonu?
Bo fajnie jest testować nowe romy, ale wizja wgrywania wszystkiego od nowa burzy mój spokój.

z info wielkie thx
Author: Dominik - Replies: 5 - Views: 2945
Wgrywanie romu i zmiecha
Witam
Gdy próbuje wgrać najnowszy rom Ryrzego oparty na WM 6.5 (mam wczesniejsza wersje oparta na WM 6.5 również Ryrzego) to mam zwieche na 2% przy Downloading Eboot. Chciałem wgrać wersje z Manilla i zwykłą ale ten sam problem i zwiecha na 2% za każdym razem:/ . Dodam że robie wszystko wg. instrukcji i mam zainstalowane wszystko co potrzeba. System to Win XP.
Proszę o pomoc
Author: Ryrzy - Replies: 3 - Views: 35886
Wgrywanie ROMu w Samsung Omnia 2 i8000
Obiecałem to proszę bardzo Smile

Windows XP


[size=large][b]
!!!UWAGA!!!
Wszystko robisz na swoją odpowiedzialność. Nikt z forum, ani autor tej instrukcji nie odpowiada za nieprawidłowe działanie telefonu podczas i po zmianie ROMu.

[color=#FF0000]Jeśli po przeczytaniu tej instrukcji dalej masz wątpliwości jak to zrobić to lepiej się za to nie bierz, bo możesz uszkodzić telefon. Nikt na forum nie będzie o
Author: Dol4r - Replies: 5 - Views: 3948
Wgrywanie roomów na telefon z Visty
Witam
Mam takie pytanie. Mam system system operacyjny Windows Vista. Na Mojej Omni 2 chciałbym sobie room zmienić, tylko nie wiem jak sie go wgrywa z tego z systemu na telefon. Mógłby ktoś mi podpowiedzieć jak to się robi? albo dać mi jakaś instrukcje? bo ja jestem całkowicie zielony w tym.

Pozdrawiam
Author: Hipo - Replies: 21 - Views: 14148
Samoresetowanie się zegara i daty, wgrywanie romu.
Witam.
Jestem nowym serdecznie forumowiczów. Mam następujący problem z moim sprzęcikiem, mianowicie raz dziennie resetuje się zegar, wraca do ustawien 00:00 30/11/1999.

Sprzęt jest nowy, ROM seryjny WM 6.5PL B7610NXXIK6 CSC: B7610NATOIK6 TEL: B7610XXIK3

Drugi problem to klawiatura QWERZ, mimo że klawisze są normalnie oznakowane QWERTY, jak rozwiązać ten problem?

Pozdrawiam
Krzysiek
Author: chelseatb - Replies: 148 - Views: 55474
Wgrywanie romu na i8000 - dyskusja
A czy dostępna jest instrukcja jak wgrać ten ROM? Zakupiłem omnię dwa dni temu i jestem troszkę zielony w tych tematach, chciałbym jakiegoś linka albo poradnik na temat np.: jakie są wymagania do tego ROMu, co sprawdzić przed instalacją i jak postępować podczas jej trwania. Posiadam Omnię2 z Orange z win6.5prosfesional i co więcej muszę sprawdzić przed wgraniem tego ROMu? Wersja 5.2.21856.
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.