W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: qliman - Replies: 2 - Views: 3060
Lepsza jakosc zdjec i video ?
Witam wszystkich czy da sie podkrecic jakosc video niby nagrywa 740x480 ale, mam s8300 i tez nagrywa w tej samej rozdzielczosc lecz video z niej jest z 4 razy lepsze.
Moze to kwestia bitrate albo czegos innego.
Author: dfmodkol - Replies: 2 - Views: 1917
Odtwarzacz Video
Witam.
Zmieniając romy z Wm 6,5 i 6,5,x zauważyłem dwie wersje odtwarzacza video, ta w WM 6,5 jest bardziej dopracowana,chodzi mi o suwak głośności który jest z boku a nie na środku odtwarzacza po obróceniu go.Jadę teraz na romie I8000NXXJG2 czy można to zmienić np.poprzez wgranie caba z odtwarzaczem z WM6,5.
Author: nala-s - Replies: 1 - Views: 2892
Kamera - podczas nagrywania video jest czarny ekran
Witam.

Jestem tu nowy no i jak przystało przeszukałem tematy odnośnie problemu związanego z kamerą tylną - niestety nie znalazłem tego co mnie dotyczy.
(mam nadzieję, że dobrze szukałem Smile )
Problem polega na tym, ze w mojej OMNI i900 z ROMem Barr2v5 i900SAID2 i ROMem tel. i900DXID1 oraz WM 6.1 nie działa nagrywanie video poprzez tyna kamerę.
Aparat chodzi cacy, a w momencie gdy przechodzę w tryb kamery ekran staje się czarny - nic nie widać. Czasem niby się pokażę obraz, ale nieruchomy i
Author: zener82 - Replies: 16 - Views: 4355
Problem z nagrywaniem video
witam.
problem polega na tym : gdy zaczynam nagrywac video,na samym starcie wystepuje "zamrozenie" obrazu na kilka sekund (widoczne jest to takze pozniej na nagranym materiale),potem idzie juz gladko. dodatkowo przy najwyzszej rozdzialce nagrywanie calego materialu tez nie wychodzi zbyt plynnie.kod na aktualizacje sterownikow aparatu (i pozostale kody tez) nie dziala.jesli dobrze pamietam kiedys nie bylo z kodami problemow,dzieje sie to z nimi od pewnego czasu.mam zainstalowany "video recording