W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: pHarel - Replies: 0 - Views: 1840
Trio Motoroli podbija USA
Dzisiaj amerykańska sieć komórkowa AT&T zaprezentowała trzy nowe modele Motorol'i które według ich oczekiwań w kilka miesięcy mają podbić serca naszych zachodnich sąsiadów. Mowa tutaj o modelach:

* Bravo
* Flipside
* Flipout


Wszystkie telefony mają działać pod wodzą Android'a 2.1 wraz z nakładką MOTOBLUR, oraz być przeznaczone dla osób mających pierwszy kontakt z Android’em (lub dla osób które nawracają się z szatańskiego iOS na bardziej przyzwoitą platformę w której t
Author: this_is_sparta - Replies: 1 - Views: 2138
USA: Android najpopularniejszym systemem ostatniego półrocza
Google Android niczym kula śniegowa, rozwija się coraz szybciej i coraz intensywniej. W Ameryce jest on już najchętniej wybieranym systemem operacyjnym.

Według badań firmy Nielsen, Android jest najpopularniejszym systemem operacyjnym w USA ostatniego półrocza, zostawiając w tyle iOS-a i BlackBerry OS. System Google’a stanowi 32 procent wszystkich sprzedanych smartfonów i w niczym mu nie przeszkodziła premiera iPhone’a 4.

Roczne statystyki wyglądają nieco gorzej, ale również korzystnie. W c
Author: malymon - Replies: 2 - Views: 1914
Odblokowanie bootloadera w Atrix z USA
Skoro uparłeś/aś się, żeby odblokować bootloader w Atrix, a masz amerykańską wersję smartfonu przeczytaj uważnie ten tekst, zanim przystąpisz do działania:

1. Potrzebny Ci będzie ten plik:

Kod:
http://www.mediafire.com/?vqcc39xbme1j22e

2. Plik ten (rar) należy rozpakować do dowolnego, łatwo dostępnego, folderu. Plik ma rozszerzenie SBF.

3. [color=#DAA520]UWAŻAJ! Rozpakowany plik ZASTĘPUJE plik przewidziany dla użytkowników międzynarodowych, wymi