[-]
ReklamaTags
Author: krzyzie - Replies: 2 - Views: 4183
połączenie WiFi na komputerze przy podłączenie telefonu
Cześć.
mam pytanie. Otóż po podłączeniu telefonu do komputera znika mi sieć WiFi w kompie. Zaczęło sie tak dziać jak zainstalowałem sterowniki modemu od Samsunga?? Wcześniej telefon miał internet z komputera - idzie to jakoś zmienić?
pozdro
krzyzie


Problem leżał w ustawieniach połączeń "USB do komputera PC" odznaczyłem opcję "Włącz zaawansowane funkcje sieci" i narazie śmiga co prawda teraz na XP bo miałem zmiane systemu, ale z zaznaczona powyższą opcją było identycznie jak w win2000.
Author: 1wheler - Replies: 3 - Views: 4344
przy 10% wyłączenie opcji telefonu
Witam Wszystkich.

Mam takie pytanie,

Czy jest jakaś opcją aby i900 nie przełączał się w tryb LOTU przy poziomie 10% stanu baterii. Aby telefon działał do samego końca aż padnie bateria.

Czy Rom z M2D więcej ciągnie prądu z baterii niż rom normal??

z góry dziękuję i pozdrawiam
Author: Pablo - Replies: 21 - Views: 12032
Kupno nowego telefonu...
Witam Smile

Mam omnię i900 już od pół roku i chciałbym ją wymienić na nowszy model Big Grin ze względu także na to że wychodzi SPB MS 5.0 a omnia i900 nie obsługuje 3d czy jak tam. Ale ogólnie także chcę zmienić bo Ryrzy zmienia Big Grin

Planuję Omnię 2 albo Htc HD 2 i tu właśnie nie
wiem Smile

Co będzie lepszy? Co byście wybrali?Pozdrawiam Pablo...
Author: naspan - Replies: 5 - Views: 15572
Kod na datę produkcji telefonu,a jego odzytanie
Witam wszytkich.Mam pytanie odnośnie tego kodu*#0206*8376263# dla Omni i900 na sprawdzenie daty produkcji telefou,a więc po wpisaniu tego kodu wyświetliło mi się FRCalDate: 2010.01.05

Jak to teraz odczytać?To,że telefon jest z 2010 rokuto wiem,ale dalej czy jest to 1 maj czy 5 styczeń 2010,bo nie wiem czy po roku jest dzień czy miesiąc.
Author: Pablo - Replies: 0 - Views: 4849
Rozbieranie i składanie telefonu
Zamieszczam tutaj instrukcję wideo jak rozłożyć Galaxy S na czynniki pierwsze oraz jak potem złożyć. Smile

UWAGA!
Rozbierasz telefon na własne ryzyko. Nie ponoszę odpowiedzialności jeśli pójdzie coś nie tak. Rozebranie telefonu jest równoznaczne z utratą gwarancji. Jeżeli jesteś osobą nie doświadczoną w tych sprawach lepiej się za to nie zabieraj. Filmy nie są mojego autorstwa!


[align
Author: Sk8ter - Replies: 1 - Views: 2770
Długie włączanie telefonu
Witam serdecznie,

Telefon włącza się dosyć długo. Nie liczę tutaj animacji powitalnych, ale o ekran wpisywania PIN-u, który 2-3 razy musi się "odświeżyć" zanim będę w stanie wpisać PIN. Przed tym ekran dotykowy nie reaguje. Chyba, że jest to normalne i dotyczy wszystkich forumowiczów?

Sytuacja powtarza się niezależnie od romu.

pozdrawiam
Author: pagi2007 - Replies: 7 - Views: 5295
Problem z kodem podkrecajacym glosnosc telefonu

WitamSmile
Mam omnie i900 chcąc podkręcić swój tel wpisuje ten kod *#0002*28346#
i niestety wyskakuje komunikat NIEPOWODZENIE. Nie wiem dlaczego, przed wgraniem ROMU od Ryrzy ten kod mi działał teraz jest lipa ;/
Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem??;/
POMOCY Sad
Author: yami - Replies: 6 - Views: 4737
Blokada telefonu przyciskiem po prawej
W omni 2 blokuje się telefon przytrzymując górny prawy przycisk , ale również odblokowuje się go tym samym przyciskiem. Nie zdarza się wam że ten przycisk jakoś się wciśnie i odblokuje telefon? Albo można go to tak ustawić aby ten przycisk jedynie blokował telefon, a odblokować można go tylko ekranem ?
Author: this_is_sparta - Replies: 0 - Views: 4919
Ujawnienie telefonu PlayStation odbędzie się 9 grudnia
Francuski blog Nowhereelse ukazał światu tajemnicze zdjęcie zaproszenia na zaplanowaną konferencję Sony Ericsson, która ma się odbyć 9 grudnia o godzinie 20.

Chociaż na zaproszeniu nie wspomina się dosłownie o telefonie PlayStation, to jego ujawnienie sugerować mogą dwie rzeczy. Pierwszą jest uwzględnienie dodatkowej ikony słuchawki obok znaków geometrycznych rozpoznawalnych dla marki PlayStation. Drugą, iż miałaby to być najbardziej oczekiwana prezentacja ostatnich dziesięciu lat, w której u
Author: Milloszek - Replies: 26 - Views: 13066
Wybór telefonu z Androidem
Witam, jaki telefon z Androidem polecacie mi kupić w cenie do 1500 zł ??

Właśnie stałem się posiadaczem Samsunga Galaxy S ,zamykamy