W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: Makubo - Replies: 10 - Views: 45197
Szybko migający ekran - usterka?
Witam!
Ratunku, od jakiegoś czasu miga mi ekran (szybkie podświetlenia kilka do 10 razy na sekundę). Zrobiłem przywracanie ustawień fabrycznych ale nic nie pomaga. Sytuacja jest o tyle dziwna, że zjawisko pojawia się np rano, po dłuższym nieużywaniu motki. Potem, w miarę używania efekt migania znika. Da się przy tym pracować ale w tragiczny sposób. Motka nie była zalana, nie upadała ale może w jakiś sposób poluzowała się taśma od LCD?
Jeśli nie obejdzie się bez serwisu to czy potrzebna jest i
Author: Loki-pol - Replies: 5 - Views: 4004
Bateria szybko się wyczerpuje
Witam, mam problema z moją s2 otóż jakiś czas temu wgrałem jedno plikowego Androida 4.1.2 ( wcześniej miałem 2.3.4 ) no i zaczeły się problemy z baterią wcześniej wystarczała mi spokojnie na jeden dzień a teraz ledwo połowę wytrzymuje hmmm. Wgrałem 3 plikowego 4.1.2 i dalej to samo. Wszystkie Aplikacje pokazują że bateria jest jak nowa.
Author: aaaaa88 - Replies: 7 - Views: 5590
Poziom baterii bardzo szybko spada
Mam problem z tabletem prestigio pmp5870c
Bateria trzyma w nim niecałe 4 godziny ( przy ustawieniu jasności lcd na 20%) przy przeglądaniu internetu na "delphin" (bateria ubywa w oczach w 10 sekund potrafi ubyć kilka procent)
Chciałbym się dowiedzieć ile czasu trzyma Wam bateria w tym tablecie ??