W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: Ziomalek53 - Replies: 10 - Views: 6641
Omnia się wiesza
Witajcie,
mam taki problem, że omnia chodzi mi wolno i się często zacina. Jak wgram ROM, to na świeżo jest dobrze (chodzi szybko i super), ale po kilku dniach nie da się nic robić. Napisze kilka smsów i już muszę restartować omnie. Tak się dzieje na każdym ROMie od ryrzego i SAHJ3, na którym kiedyś było dobrze.

Wiecie może czemu tak się dzieje?
Author: Przemek211 - Replies: 16 - Views: 7411
[Normal 28008] Telefon się wiesza po wygaszeniu ekranu
Witam, kupiłem niedawno używaną Omnię, sprawdziłem wszystkie główne cechy telefonu i dzień po zakupie wgrałem WM 6.5: Rom Ryrzego, Normal 28008. Jednak nie wiem czy to wina softu czy telefonu - często po wygaszeniu ekranu Omnia już nie wstaje, trzeba wykonać SR bądź wyciągnąć baterię. Gdy chcę się dodzwonić na taki 'szczerze uśpiony' telefon, jest sygnał, ale ekran cały czas czarny. Telefon i tak wybiera się na gw. ze względu na inne, poważniejsze dolegliwości (uszkodzony autofocus w aparacie i
Author: jkrzyzak - Replies: 9 - Views: 4144
[WM6.5] Gubię się...
Panie (?) i Panowie!
Powoli zaczynam się gubić w tych romach. Mam propozycję dla Ryrzego myślę: może by tak założyć gdzieś wątek zawierający tylko linki do pobierania romów? Możnaby je uporządkować wg daty, rodzaju (belka na górze - na dole)albo jakoś inaczej - nie wiem. Łatwiej i szybciej byłoby nam wszystkim sćiągaczom a i dla gotujących jeden kłopot z głowy i mniej pytań. Niby testowe są w jednym wątku ale jak się ich zrobi więcej, to też będzie bałagan.
Pozdrawiam wszystkich.
Author: Balcervfr - Replies: 0 - Views: 1709
Wypada się przywitać
Witam wszystkich zgromadzonych na tym forum. Stałem się szczęśliwym posiadaczem Samsunga SGH-i900 Omnia i mam nadzieje że pomożecie mi się oswoić z tym sprzętam. Pozdrawiam wszystkich...
Author: maciejmro - Replies: 0 - Views: 1822
Wypada się przywitać
Witam wszystkich serdecznie
Author: dizel - Replies: 0 - Views: 1879
Się zarejestrowałem to się przywitam
Witam!
Omnię i900 odziedziczyłem po bracie i aktualnie ją reanimuje (tzn. wymieniam obudowę i inne). Jestem mocno początkujący w temacie modyfikowania telefonów i dlatego będe polegał na wiedzy użytkowników - czasami do bólu Big Grin.
Author: mar - Replies: 11 - Views: 11875
Silniczek wibracji - gdzie się znajduje?
Witam.

Dwa dni temu upadł mi telefon. Oczywiście jak na Omnię przystało, tylna klapka i bateria wypadły. Złożyłem, włączyłem i niby wszystko działało, leczy dopiero po otrzymaniu SMSa zorientowałem się, że jednak nie jest OK. Wibracja pracuje bardzo głośno. Chodziłem po serwisach, chcąc oddać do naprawy, leczy każdy twierdził, że musi wysłać telefon do innego miasta i trwać to będzie 2 tygodnie - zdecydowanie za dużo. Telefon jest mi potrzebny, więc taka opcja nie wchodzi w grę.
W związku z
Author: mmaacckkii - Replies: 2 - Views: 3418
To ja też się przywitam DZIEŃ DOBRY :)
Witam wszystkich Smile
Author: kalafior - Replies: 3 - Views: 3558
Aparat foto nie uruchamia się po zmianie romu
Po zmianie romu na ostatni ock [WM6.5] [23551]premium aparat fotograficzny przestał się uruchamiać.
Po naciśnięciu przycisku aparatu pisze "Ładuje...." tak jak zwykle, no i po jakimś czasie powraca do ekranu startowego bez żadnego komunikatu .
Po prostu jakby zrezygnował...
Podmieniłem na ostatni rom Ryrzego [WM6.5] [23547][PL] - wersja Lite
NO I PROBLEM POZOSTAŁ !
A zmieniałem z SAHJ3.

Może ktoś z Was zna rozwiązanie tego problemu?

Dzięki za wszelką pomoc

respect

kalafior
Author: dziobak99 - Replies: 9 - Views: 4301
Telefon się wyłącza:(
No więc mam problem ponieważ moja omnia się sama wyłącza (tak jakby wyjął baterie), włożę do kieszeni, wyjmuję za jakiś czas a ona wyłączona.
Ciekawe jest to że przy połączeniu głosowym za każdym razem też się wyłącza, na romie win 6.5 jak i na 6.1 to samo, jakieś pomysły co to może być ?