W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: 1wheler - Replies: 1 - Views: 2870
Spb Mobile Shell i dialer Windows
Witam Wszystkich.
Mam taki problem i zarazem pytanie.

Mam wgrany rom 23547 i zainstalowałem też Spb Mobile shel.
Jak ja dzwonię to jak najbardziej jest dialer z spb ale jak ktoś do mnie dzwoni to już ruletka, raz jest dialer spb a raz dialer windowsowy. Czy jest opcja aby zawsze był dialer spb??
Author: pHarel - Replies: 0 - Views: 3101
SPB Mobile Shell 5 ukończony - dostępny dla producentów sprzętu


Podobnie jak to się stało w przypadku popularnego Winampa, twórcy Mobile Shell postanowili po wersji 3 stworzyć od razu wersję oznaczoną numerem 5. Pominięcie czwórki w przypadku znanego odtwarzacza miało oznaczać rewolucyjne zmiany oraz połączenie cech wersji 2 i 3 - niedługo przekonamy się, czy
Author: Martini26 - Replies: 5 - Views: 9585
SPB Mobile Shell ver. 5
Witajcie!
Czy ktos z Was ma jakies konkretne informacje na temat nowego wydania tej nakladki, ktora ma sie pojawic w okolicach 15 lutego 2011 roku? Po filmikach z youtube.com trzeba przyznac ze wyglada to niesamowicie! Bedzie podobno na Androida, Symbiana i nasze Windows Mobile. Ciekawe jakie wymagania bedzie miala ta nakladka i czy na Omni I bedzie hulalo tak ladnie jak to wyglada na tych filmikach?
Dajcie znac i podzielcie sie informacjami jak macie jakiekolwiek Wink
Author: Gam3r - Replies: 1 - Views: 1729
Problem z usunieciem SBP Mobile Shell 2
No wiec mam problem z odinstalowaniem SBP na mojej omnia i900... Chce usunac w Usun Programy i tak wybieram to... i kreci sie to kółeczko kolorowe ta niby klepsydra i nic sie nie dzieje... Jak to usunac?