W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: amonlb - Replies: 2 - Views: 3456
G-sensor w FPSECE 0.10
Witam chciał bym wiedzieć kilka rzeczy po pierwsze czy ktoś usiłował uruchomić na omni sterowanie analogiem przy pomocy G-sensora jeśli tak to prosił bym o krótki opis względnie pomoc bo ja nie mogę tego odpalić na romie 6.5 build 28205.

Znalazłem link do bibliotek DLL które ponoć działają ale nie wiem czy jest sens to instalować skoro ryży zadbał o działanie G-sensora z dllkami HTC podaje link
http://www.samsung-omnia.org/third-party...tcapi-dll/
Author: wojnysz - Replies: 7 - Views: 5270
g-sensor jak wyłaczyć
posiadam O2 z oryginalnym romem samsunga I8000NXXJB3 i trochę krótko trzyma mi bateria max 2 dni proszę o podpowiedź co jest zbędne i można wyłączyć aby wydłużyć trochę czas działania baterii. Wiem że najlepiej zmienić rom, ale nie chcę tego na razie robić bo telefon posiada gwarancję a poza tym jestem zielony w tym temacie. Gdzieś wyczytałem ze wyłączenie g-sensora trochę pomoże, co jeszcze wyłączyć ?
Author: braspl - Replies: 5 - Views: 6593
NFS Undercover + G-Sensor (Problem)
witam mam problem z wersją NFS Undercover na G-Sensor.. mianowicie

1. podczas uruchamiania mam error
Airplay v3.7.0beta [180830]
More than one resource
pack present
OK-Continue


2.podczas gry doslownie przez 4 sekundy G-Sensor chodzi poprawnie potem jak skrecam w lewo i obruce telefon w prawo to g-sensor dalej cisnie w lewo dopiero po 2 sekundach o ile wogole zeskoczy idzie w prawo i tak cały czas

3.lekkie przycinki gry w menu. podczas gry normalnie działa, czy to normalne dla HTC