W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: mati112112 - Replies: 5 - Views: 5414
Program który chodzi w tle sam się wyłącza
Pracuję na programie OPST Taxi Terminal,używam również Automapy lecz gdy zminimalizuję któryś z tych programów to ten który jest wyświetlany działa a ten w tle sam się wyłącza.Mam rom 28008_M2D_PLK.Dzieje się tak gdy Automapa złapie już sygnał .W pomieszczeniu gdy go szuka żaden program się nie wyłącza.Który program jest za to odpowiedzialny.Co z tym fantem zrobić.
Author: czesio69 - Replies: 0 - Views: 2572
WM 6.5 z oryginalnym odtwarzaczem Samsunga, bądź sam program
Witam!
Jeżeli trafiłem do nieodpowiedniego działu, proszę o przeniesienie.
Moja prośba polega na tym, aby wskazać mi rom (WM 6.5) z oryginalnym odtwarzaczem multimediów Samsunga (tym co jest w każdym niebrandowanym romie Samsunga), albo innego programu który miałby naprawdę dużą bibliotekę (żeby przyjmowała ok 300 filmów).
Dziękuję z góry za wszelką okazaną mi pomoc.
Pozdrawiam!
Author: piter-t - Replies: 7 - Views: 6508
telefon który sam wysyła sms...
Witam,

mam taki problem, zauważyłem ostatnio że ubywa mi kasa na kącie... dzieje się to od 2 miesięcy jak sprawdziłem bilingi, ale jednego czy 2 esków w ciągu dnia można nie zauważyć ale jak kasa stopniała trzy razy na koncie to już jest widoczne...

poprzedni właściciel o2 miał chyba numer w play... i od czasu kiedy mam tego fona, o2 sama sobie wysyła eski na jakiś numer play... sam mam w orange, a włożyłem jeszcze kartę plusa i o dziwo dalej jest to samo, więc to nie wina sieci... między