W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: tomasi - Replies: 5 - Views: 2619
Problem z wyjściem słuchawkowym
Witam,
same problemy z telefonem mam ostatnio.
Coś mi się wydaje, że się po prostu zepsuł. Sprawa jest taka: ciągle aktywne jest wyjście słuchawkowe minijack. Słuchałem sobie muzyki dzisiaj normalnie. Potem odłączyłem zestaw. Zadzwonił telefon a tu niespodzianka, nic nie słychać.
No to restart a przy restarcie kolejna niespodzianka. Menu wyboru: słuchawki, wyjście tv i zestaw słuchawkowy i tak za każdym razem. Przez zestaw słuchawkowy spokojnie można rozmawiać.
Nie pomógł hard reset, nie p
Author: grobo - Replies: 3 - Views: 2831
Omnia II awaria po zwarciu w gnd słuchawkowym
Witam!
Do Omni II był podłączony zestaw głośnikowy, w którym nastąpiło zwarcie. Omnia zgasła, pojawiła się niebieska ikona baterii z wykrzyknikiem. Po włączeniu Omnia uruchamia się normalnie aż do momentu podania pinu. Jest okno do jego wpisania, ale po naciśnięciu liczb 1,2,3 miga liczba 4, po naciśnięciu 4,5,6 miga liczba 7, po naciśnięciu liczby 7,8,9 miga spacja. Liczby te wpisują się do pinu. Udaje się przejść do ekranu z programami, ale nie działa przewijanie ekranu. Hard reset na razie n