W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: lachai900 - Replies: 1 - Views: 4279
omnia i900 słaby zasięg. Pomocy
Witam

Tak jak wyżej posiadam omnie i900 od jakiś paru dni, lecz niestety ma bardzo slaby zasięg. Po zgubieniu HTC HD2 korzystam ze starego HTC/SPV M3000 i teraz właśnie tez omni. Mieszkam na wsi i zasięg w domu mam dość słaby. z hd2 nie było najmniejszych problemów z spv też takowych nie ma, ale niestety omnia ma bardzo slaby zasięg i żeby wykonać choć jeden telefon trzeba się naprawdę trochę nawkurzać. Co myślicie ? Co mogłoby pomoc ? Zmiana radioromu ? Jeśli tak to na jaki ? i jak mogę spra
Author: Godlike - Replies: 15 - Views: 6998
Słaby zasięg, RadioRom nie pomaga
Witam.

Niedawno zakupiłem omnię. Telefonik fajny ale niestety zasięg GSM jest bardzo słaby, wgrałem sobie najnowszy rom rzyrzego ale nie poprawiło się. Tam gdzie Nokia E65 ma 5 kresek to Omnia ma ledwo 3. Poprzedni RadioRom to XXHH1, wgrałem PUJA1 i jest jeszcze gorzej niż było.

Telefon w środku jest prawdopodobnie bardzo brudny, 3 lata nie czyszczony, nie wiem czy kurz ma tu coś do rzeczy.

GPS działa poprawnie. Wi-Fi też.

Co radzicie zrobić z tym fantem?
Author: evlov - Replies: 11 - Views: 6964
Znikający/słaby zasięg GSM w Omnii 2
Witam!
Mam problem ze swoją Omnią 2. Niedawno telefon odebrałem z naprawy (nieautoryzowany serwis) i omnia ma problemy z chwytaniem zasięgu GSM. Objawia się to niższym niż zwykle zasięgiem (zamiast 4 kresek są 2/3), czasami zasięg znika do 0 i pojawia się wykrzyknik (często w budynkach). Sprawdzałem kodami serwisowymi - ustawiłem priorytety na GSM FIRST, reset na PLUS lub P4 (sprawdzone na kartach obu sieci), hard reset również nie pomaga. Czasami jest lepiej (zasięg pełny), a czasami w tym sam
Author: Ryrzy - Replies: 33 - Views: 22778
PMP5870c słaby zasięg Wi-Fi - Przyczyna
Witam....

Gdzie się nie czyta o naszym tableciku to piszą że słaby zasięg wifi... to prawda... w porównaniu z innymi urządzeniami w w tym samym miejscu jest różnica 2-3 'kresek'... Zaciekawiło mnie to trochu i postanowiłem przyjrzeć się antenie wewnątrz tabletu... wygląda ona tak:


Niezbyt wielka... ale nie o wielkość chodzi... przy okazji zdjętej obudowy sprawdziłe