[-]
ReklamaTags
Author: Toldo - Replies: 5 - Views: 41684
Wgrywanie romu i radia do I900 przez GranPrixa
Przeglądając internet pewnie nie raz natknęliście się na pięknie scustomizowane screeny z Omnii z gotowanym softem. Chcecie aby wasza Omnia też tak wyglądała? Nic prostszego. Do rzeczy.

Wgrywanie Radioromu na Viście i Win7!! Patrz na koniec!!

Uwaga: jeśli mamy gotowany ROM w formie pliku exe i pracujemy na systemie Win XP, pomijamy poniższy opis i postępujemy wg. tej metody.

[color=#
Author: ra_de_cki - Replies: 1 - Views: 9962
Wgrywanie ROMu do Omni B7300
!!!UWAGA!!!
Wszystko robisz na swoją odpowiedzialność. Nikt z forum, ani autor tej instrukcji nie odpowiada za nieprawidłowe działanie telefonu podczas i po zmianie ROMu.

[size=medium][b][color=#FF0000]Jeśli po przeczytaniu tej instrukcji dalej masz wątpliwości jak to zrobić to lepiej się za to nie bierz, bo rozwalisz telefon. Nikt na forum nie będzie osobno tłumaczył każdemu jak wykonać tą operację.
Powtarzam: nie zr
Author: fkamcio - Replies: 22 - Views: 13444
Wgrywanie romu na win 7
Witam
Dostałem wczoraj oryginalną płytkę upgradową do mojej visty i teraz mam 7 oryginalną,
chciałem wgrać roma ale Grandprix nie wykrywa mi omni?Sterowniki instalowałem i resetowałem kompa kilka razy.Ale i tak nie wykrywa


Proszę o pomoc.
Z góry dziękuje
Author: player_sct - Replies: 4 - Views: 5710
Update romu bez sterowników modemu Samsunga
Takie małe pytanko..szczególnie do ryrzego.. Noobem w tym temacie nie jestem, nie raz swoja omnie flashowalem, łacznie z wymiana radia, ale dopiero teraz na kompie zauwazylem ze robie to bez sterownikow samsunga... Wszedzie pisza zeby najpierw zainstalowac pakiet sterownikow, no to przed chwila zajrzalem do windows/system32/drivers i... nie ma tam ani jednego pliku z paczki sterownikow.

Tak wiec teraz pytanko... sterowniki samsunga instaluja sie gdzie indziej.. a jesli nie to czyzby wychodzil
Author: franki - Replies: 7 - Views: 5601
PROBLEM Z ZAŁADOWANIEM ROMU
WITAM
Mam problem z załadowaniem romu. Chciałbym załadować najnowszy rom ryrzego M2D, ale podczas ładowania flasherem, raz zatrzymuje sie na 12% i koniec a raz wypisuje mi "Checksum failed".
Na którymś z forów jeden z użytkowników miał ten sam problem, Ryrzy polecił mu by wgrać najpierw SAHJ3, koleś dalej nie pisał wiec chyba mu poszło. U mnie loader wypisuje że mam już najnowszy rom i wychodzi z programu ( nie można wracać do starszych wersji?Smile.
Ktoś zaproponował mi bym użył grandprixa, al
Author: warson - Replies: 13 - Views: 10974
Nie działa Wi-Fi po Instalacji Romu.
Witam, przed chwilką zaaktualizowałem sobie Moją Omniczkę do Wersji i900SAID2/21889

Wszystko pięknie działa, ekran dotykowy o niebo lepiej, równiez omnia jest szybsza ale pojawił się nastepujący problem.

Nie Łączy mi z WI-FI tzn gdy wybieram połączenie z moim routerem to Pisze POŁACZONO ale niestety nie wczytuje stron www z interetu i także nie aktualizuje mi pogody.

Czy ktoś wie w czym tkwi problem?

aha i jeszcze jedno bardzo bym poprosił o odnośniki gdzie moge ściągnąć opere, GG o
Author: marrrrcin88 - Replies: 4 - Views: 4777
Slabszy sygnal Wifi po wgraniu romu
Witam.
Znow mam problem co do zmiany romu, po zmianie ilosc sieci wykrywanych przez telefon zmalala do 1-2 gdy wczesniej bylo okolo 5-6 sprawdzalem w roznych miejscach gdzie mialem taka ilosc... czego to wina?
ROM by Ryrzy 21xxx LIte
Author: ufol3 - Replies: 9 - Views: 7317
Powrót do poprzedniego ROMU
Wczoraj wgralem ROM by Ryrzy WM6.5 28205PL M2D. Niestety Automapa nie bardzo chce dzialac:/ A bardzo mi jest potrzebna... Dlatego chce zapytac czy instalując ROM SAHJ3 (taki mialem poprzednio) nie uwale telefonu? Zaznaczam, ze nie zmienialem Radia i mam takie jakie bylo fabrycznie, czyli XXHJ1. ROM SAHJ3 tez ma takie radio. Czytalem ze instalujac dwa razy to samo radio, uwalenie telefonu jest prawie ze pewne.... Prosze o porady... Z góry dziekiWink
Author: Ryrzy - Replies: 39 - Views: 15185
Potrzebuje Dump ROMu JB3
Jeśli ktoś z posiadaczy ma wgrany najnowszy ROM XXJB3 (KLIK) i ma ustawiony język PL, bardzo proszę o zrobienie dumpa i wrzucenie gdzieś na serwer... z góry dzięki...
Author: Dominik - Replies: 5 - Views: 4021
Wgrywanie romu i zmiecha
Witam
Gdy próbuje wgrać najnowszy rom Ryrzego oparty na WM 6.5 (mam wczesniejsza wersje oparta na WM 6.5 również Ryrzego) to mam zwieche na 2% przy Downloading Eboot. Chciałem wgrać wersje z Manilla i zwykłą ale ten sam problem i zwiecha na 2% za każdym razem:/ . Dodam że robie wszystko wg. instrukcji i mam zainstalowane wszystko co potrzeba. System to Win XP.
Proszę o pomoc