W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: arek.71 - Replies: 14 - Views: 9714
Fix do aktualizacji pogody M2D
Jeśli ktoś posiada to proszę o link do fixa aktualizującego pogodę w zakładce home.
Author: szpieg15 - Replies: 7 - Views: 3784
Wyłączenie pogody na ekranie głównym w M2Dv2
Witam.
Mam takie pytanie czy istnieje sposób aby całkowice wyłączyć pogodę na ekaranie głównym w M2Dv2?
Author: chelseatb - Replies: 7 - Views: 5777
Wyłączanie pogody
Witam, posiadam wgrany Rom z HTC Sense, dzisiaj włączyłem sobie z ciekawości pogodę. Jest widoczna w "Dzisiaj". Mam pytanko jak ją teraz wyłączyć? Wchodząc w menu -> ustawienia pogody, brak tam opcji wyłączania. Jest tylko "Pobieraj dane auto..." oraz "Pobieraj dane pogody z roamingu". Pomoże mi ktoś? Aha i jeszcze pytanie ile danych pobiera przy automatycznym ściągnięciu danych pogodowych? Z tego co mi się wydawało to ok. 200kb. Mam rację? Z góry serdeczne dzięki za odpowiedź. pozdrawiam
Aha i
Author: lewiatan1989 - Replies: 5 - Views: 2940
Rom z aktualizacją pogody ?
Witam, jestem świeży w Omni niedawno wpadła jednak mi w rękę i przypadła do gustu. Przerobiłem już kilka romów na niej i nie mogę znaleść żadnego który będzie bezproblemowo aktualizował pogodę. Ciągle mam komunikat: nie można pobrać danych dla wybranego miasta
I tyle w temacie. Jeżeli macie jakieś sprawdzone romy z M2D2 w którch pobieranie pogody działa, bądź znacie jakieś łatki,fixy na które nie trafiłem to był bym bardzo wdzięczny za podzielenie się nimi.

Pozdrawiam
Author: Format - Replies: 6 - Views: 3172
Bardzo dokładna prognoza pogody
Co prawda nie jest w naszym języku ale wystarczy wpisać swoją miejscowość (po Angielsku) i mamy bardzo ciekawe wykresy oraz mape pogody.

Kod:
http://www.yr.no/
Author: rafarom - Replies: 3 - Views: 2862
Brak efektów pogody na wyświetlaczu
Witam
Mam pewien problem z telefonem, a mianowicie chodzi mi o pewien efekt pogody (nie znam fachowej nazwy) chodzi mi tu o taką kwestę, że nie mam efektów takich jak np. kropli deszczu na wyświetlaczu i uruchamianie wycieraczki, efektu zamarzania ekranu w zimne dni które pojawiały się na wyświetlaczu np. po zaktualizowaniu pogody.
Dodam, że telefon był w naprawie w tamtym roku przełom listopad/grudzień i był po wymianie wyświetlacza, głośnika i całej obudowy.