W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: Toldo - Replies: 6 - Views: 12531
Edycja plików *.dll - podmiana ikon taskbara
Podmiana ikonek jest łatwa, aczkolwiek niezbyt szybka i do przyjemnych też nie należy. Jest to trochę taka papierkowa robota. Ikonki powłoki Windows Mobile (ikony taskbara, zasięg bateria,itp) są zaszyte w plikach *.dll w folderze \Windows na urządzeniu. Są to m.in. Shellres.96.dll, Outres.96.dll czy Tapres.dll. Nas na początek najbardziej interesuje ten pierwszy jednak najpierw wyjaśnię dlaczego w nazwach dll'ek jest liczba 96. Otóż jest to oznaczenie DPI całego interfejsu. W przypadku rozdziel
Author: kozunio12 - Replies: 2 - Views: 2329
Podmiana CommManagera
Witam. Mam zainstalowanego Samsung Data Managera z Omnii Lite i chciałbym go ustawić jako głównego menadżera połączeń? Czy jest to możliwe bez gotowania ROM? Jeżeli tak byłbym wdzięczny za pomoc.
Author: DeathName - Replies: 3 - Views: 2936
Podmiana zegarka na systemowy w M2D
Cześć,

Ryrzy w ostatnim ROMie zmienił ustawienia M2D i gdy tapnę w Zegar bądź Alarm to przenosi mnie do Zegara z Omnii Lite. Jak mogę zmienić tego binda ponownie na zegarek systemowy?
Author: Toldo - Replies: 0 - Views: 5393
Ręczna podmiana ikon menu start
Programy CSMI czy JWDM Icon Changer pozwalają na łatwą podmianę ikon w menu start (z plików png). Co jednak zrobić gdy ww. programy nie są w stanie zmienić wszystkich ikon (np. zawartości folderu S2U2 czy S2P) lub z jakichś względów nie chcecie ich używać? W bardzo łatwy sposób można to zrobić ręcznie, za pomocą dowolnego menedżera plików z edytorem rejestru (ja używam Resco Explorer v8.05 z dodatkiem Registry MUI). Do rzeczy:

1. Wybieramy sobie na PC porządane ikonki, wrzucamy je do jednego
Author: Adramel - Replies: 4 - Views: 2670
WM61 podmiana menu start
Witam

Mam na telefonie WM6.1 . Zapragnąłem podmienić sobie rozwijane windowsowe menu start na Samsungowe Main Menu. Mam już w telefonie mainmenu.exe , gdy uruchamiam ten plik odpala się ładne Samsungowe menu... Ale nie wiem jak teraz wymusić by po tapnięciu na Start otwierało się te Mainmenu.exe zamiast rozwijanego windowsowego... Da się to jakoś zmienić?
Author: bvry - Replies: 4 - Views: 3699
podmiana wyswietlacza TFT na AMOLED
Witam, chciałbym sie dowiedziec czy jest możliwość podmiany wyswietlacza TFT na AMOLED w i900 oraz se vivaz. Z gory dziekuje za odpowiedz Wink