[-]
ReklamaTags
Author: Recive - Replies: 28 - Views: 21622
Omnia muli podczas pisania sms..
Witam
Miałem nadzieję, że po wgraniu nowego ROMu problem ustanie lecz niestety dalej jest to samo. W menu albo na titanium telefon pracuje szybko i nic nie haczy. Natomiast podczas pisania sms jest jakaś porażka, telefon tak wolno działa że klikając literki mam je na wyświetlaczu dopiero po 0.5 sec, jest taki moment że chwile pomyśli i dopiero literka pojawi się na ekranie..Macie jakieś pomysły jak to rozwiązać ?
Author: adi! - Replies: 6 - Views: 18338
Usunięcie/Wyłączenie dźwięku podczas uruchamiania i wyłączania
Usunięcie dźwięku uruchamiania i wyłączania w telefonach.
Pliki maja nazwę "poweron.wav" oraz "poweroff.wav".
W zależności od rodzaju romu mogą inaczej się nazywać(trzeba będzie zmienić nazwy plików).

Pliki zajmują naprawde mało miejsce(na dysku 78 bajtów) Smile, zrobiłem je przez zapisanie pliku notatnika do formatu wav SmileSmile

W/w pliki należy skopiować do folderu windows na naszym telefonie i zamienić z istniejącymi.
Author: Martini26 - Replies: 2 - Views: 9417
Gasnie ekran podczas nawigacji
Witajcie koledzy!
Przy odpaleniu igo i zamontowaniu w uchwycie po kilku minutach gasnie mi ekran podczas nawigacji - gdzie to mozna wylaczyc aby ekran caly czas sie swiecil podczas nawigacji? Dziekuje za pomoc!
Author: kamilbe - Replies: 2 - Views: 3617
Dźwięk w telefonie zamiast w słuchawkach podczas dzwonienia
Od dłuższego czasu zastanawiam się jak to jest możliwe, że jeżeli mam podłączone słuchawki do omni a ktoś do mnie dzwoni to dźwięk nie leci w słuchawkach tylko przez głośnik. O dziwo jeśli przychodzi do mnie SMS albo MMS to dźwięk leci już w słuchawkach...
Chciałbym również zrobić tak, że alarm, który mam ustawiony w telefonie leciał przez słuchawki a nie przez głośnik (potrzebuje na wyjazd i nie chce budzić innych) Macie jakieś pomysły co z tym zrobić ?
Dodam, że do blokady mam S2U2 i może w
Author: wookash - Replies: 3 - Views: 5056
Słaba jakość dźwięku podczas rozmowy
Witam

Od jakiegoś czasu moi rozmówcy narzekają że mnie słabo słyszą że przerywa. Mnie też czasami się zdarzy że jakiegoś słowa nie usłyszę. Da się to jakoś poprawić w serwisowym menu od dźwięku czy tylko serwis?
Author: rafikl - Replies: 1 - Views: 3121
Czerwona słuchwka id dźwięk podczas naciskania
Witam. Problem tak jak w temacie, gdy naciskam "czerwoną słuchawkę" (klawisz rozłączania słychać denerwujący dźwięk rozłączania połączenia. Czy da się to jakoś wyłączyć? korzystam z roma ze strony :
ock eclipse 23118.
Szukałem już i na Google i na forum. nie wiem czy źle formułuję zapytanie, czy po prostu wam ten dźwięk nie przeszkadza Smile
Author: piter2k1 - Replies: 4 - Views: 4258
Omnia wiesza się podczas przychodzących połączeń
Witam,

Bardzo często podczas przychodzących połączeń wiesza się telefon, nie widzę nawet kto dzwonił, nie reaguje na żadne klawisze, tylko reset. Co ciekawe, często po restarcie w takiej sytuacji wraca do stanu sprzed połączenia. Wgrywałem już różne romy jak i radia, żadnej różnicy nie ma. Ostatnio jednak chyba zauważyłem coś względnie ważnego, telefon nigdy nie zawiesił się gdy bateria wskazywała na 100%, poniżej praktycznie zawsze wisi. Co może być przyczyną?

Pozdrawiam!
Author: artzgodka - Replies: 4 - Views: 7599
bardzo cicho podczas rozmowy
do tej pory gdy rozmawiałem świetnie słyszałem rozmówcę musiałem nawet przyciszać to samo było na funkcji głośnomówiącej było świetnie słychać od kilku dni jest cicho strasznie ustawienia głośności na max a jest cicho to samo na z włączoną funkcją głośnomówiącą, ale nie jest to wina głośnika bo muza gra głośno, wygląda jakby tel podczas rozmowy się przyciszał - gdzie szukać rozwiązania tego problemu

Author: qn1 - Replies: 5 - Views: 5504
Blokowanie klawiszy podczas rozmowy
Czesc,

wgralem do telefonu win 6.5 i brakuje mi jednej rzeczy:
po wybraniu numeru telefonu i przy polaczeniu, klawisze nie sa zablokowane, a wczesniej automacztynie sie blokowaly. Bylo to o tyle wygodne, ze nie dalo sie przypadkowo rozlaczyc.
czy moglbym prosic o info, gdzie i co mam aktywowac, aby blokowanie telefonu podczas rozmowy bylo aktywne?

dzieki
Author: nala-s - Replies: 1 - Views: 4010
Kamera - podczas nagrywania video jest czarny ekran
Witam.

Jestem tu nowy no i jak przystało przeszukałem tematy odnośnie problemu związanego z kamerą tylną - niestety nie znalazłem tego co mnie dotyczy.
(mam nadzieję, że dobrze szukałem Smile )
Problem polega na tym, ze w mojej OMNI i900 z ROMem Barr2v5 i900SAID2 i ROMem tel. i900DXID1 oraz WM 6.1 nie działa nagrywanie video poprzez tyna kamerę.
Aparat chodzi cacy, a w momencie gdy przechodzę w tryb kamery ekran staje się czarny - nic nie widać. Czasem niby się pokażę obraz, ale nieruchomy i