W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
Reklama



Tags
Author: tatarus - Replies: 3 - Views: 2341
Połączenia wifi/ edge/3G
Cześć i czołem. Zaktualizowałem sobie ROMka w swojej omni z SAHH do SAID a wczoraj z kolei postawiłem sobie 6.5 o Ryrzego z Manilką i jednej rzeczy nie jestem w stanie opanować i ew. ujarzmić... Jak już gdzieś wyczytałem wifi w czasie uśpienia będzie mi się rozłączał bo funkcja oszczędności wifi działa zawsze - OK to zaakceptowania chociaż trudno będzie ( w SAHHu fajnie to działało a raczej nie działało czyt. wifi zawsze było aktywne) a tu kiszka. Problem w tym że jak mam aktywne np. mobile GG c
Author: kozunio12 - Replies: 3 - Views: 4673
Nie można wykonać połączenia wideo
Mam mały problem z połączeniami wideo. Mianowicie, gdy próbuję wykonać połączenie wideo, to zamiast opcji dotyczących rozmowy(Zakończenie rozmowy, czas rozmowy itd.) mam tylko biały ekran z belką start na dole. Dotyczy to zarówno połączeń wychodzących, jak i przychodzących, z tym, że na drugim telefonie rozmowa jest traktowana jako zwykłe przychodzące, z kolei gdy z Omnii II znajomego wykonane jest połączenie na moją Omnię, znajomy nie ma możliwości wyboru opcji "Pokaż mnie". Jestem pewien, że p
Author: ochkarol - Replies: 6 - Views: 2837
Ekran połączenia przychodzącego
czy podczas połączenia przychodzącego zamiast ekranu
[Obrazek: http://www.imagic.pl/files//3671/WinMobi...nShot3.Png]

mógłby sie pojawiać ekran, taki jak poniżej?

[Obrazek: http://www.imagic.pl/files//3671/WinMobi...nShot4.Png]

Jeśli tak to jak to zrobić?
Author: Pynio - Replies: 6 - Views: 3425
Touch Weather- brak połączenia
Program działałał mi świetnie do momentu HR,od tego momentu nie łączy sie w żaden sposób aby pobrać lokalizacje.Wywala błąd 12002,przy pomocy Dial-up Enabler...sprawdziłem aktywne połączenia .Moje zdziwienie było wielkie jak w danych zobaczyłem serwer plusa a numer jest w Erze!!

Zrzut ekranu

[attachment=337]


Dodam że Opera łączy się świetnie !
Author: atgsm1234 - Replies: 7 - Views: 3893
Błąd połączenia WAP
Do niedawna wszystko było OK. Normalnie pobierałem pogode i inne w HTC Sense przez WAP. Teraz nie moge bo wyskakuje: "Podczas próby pobrania informacji o pogodzie wystąpił błąd połączenia. Czy chcesz ponowić próbe?" i ponawiam ale na darmo. Tak samo jest z danymi giełdowymi. Grzebałem wszędzie w ustawieniach i wszystko jest tak jak było. Dodam że Internet Explorer łączy się przez WAP. Myśle że to HTC Sense ma jakiś problem. Z góry dzięki wszystkim za odpowiedzi.

PS: Mam telefon w Plusie a ustaw
Author: speedy51 - Replies: 6 - Views: 8876
Omnia jako router-brak połączenia wi-fi
Witam.
Od momentu zakupu telefonu (Omnia I-900 naturalnie)mam problem z tworzeniem sieci Wi-fi. A mianowicie chciałbym używać telefonu jako routera i udostepniać internet. W mieszkaniu mam tylko w jednym pomieszczeniu zasięg 3G+, a BT niestety nie łapie np. w salonie. Jeśli chodzi o udostepnianie internetu przez BT i kabel USB nie ma żadnego problemu i w sumie mógłbym przy tym pozostać, jakby nie fakt ww zasięgu w mieszkaniuSad
Wgrywałem różne ROMy oparte na różnych bulid'ach i non stop to sam
Author: piromen - Replies: 13 - Views: 9898
[rozwiązanie] Połączenia w trybie głośnomówiącym
Witam
W mojej Omnii i900 powstał następujący problem.Wszystkie połączenia są w trybie głośnomówiącym, a nie na słuchawkę.Czy jest gdzieś możliwość zmiany tego ustawienia. Chciałbym, żeby było odwrotnie.Najpierw słuchawka, a potem ew włączenie trybu głośnomówiącego.
Author: nightmare - Replies: 3 - Views: 2116
Brak połączenia przez bluetooth
Witam, mam taki problem, że nie nikt nie może do mnie nic wysłać przez BT, ciągle połączenie niedostępne lub rozłącza (w zależności od telefonu rożne komunikaty). Ja mogę innym wysłać wszystko bez problemu... Jedynie jak na razie udało połączyć mi się w obie strony z innym telefonem z Windowsem. Nie mam pojęcia co zrobić aby inni mogli mi wysłać jakieś pliki. Może ktoś wie co mogę zrobić z tym ?

Z góry dzięki.

Edit. Urządzenia są zesparowane, w obu wpisane te same kody, ja mogę wysyłać be
Author: Akira - Replies: 1 - Views: 3927
Problem połączenia Omnii z usb w windows 7 (PC i Laptop)
Witam Wszystkich!
Zaczynając ten temat nie wiem czy już taki temat jest.,więc administrację z góry przepraszam jeśli ten temat powielę. Mam problem związany z połączeniem smasung omnia i900 z komputerem pc jak i laptopem. Chciałem zmienić ROM na telefonie ale po zmianie z XP na 7 mam kłopot z połączeniem(na XP był Active Sync i po załączeniu aplikacji instalowania ROM-u telefon był wykryty i można było bez problemu ROM zmieniać jak rękawiczki). Telefon po podłączeniu do usb i chęci uruchomieni
Author: b4ne - Replies: 11 - Views: 3749
Budzik i połączenia przychodzące
Witam, mam dwa pytania, jest możliwość ustawienia budzika w omni tak, by gdy włączy się budzić nie było dźwięku lecz sama wibracja, i nie tylko raz a ciągle do momentu mojej ingerencji, oraz drugie pytanie, czy jest możliwość wyłączenia czegoś takiego, że gdy ktoś do mnie dzwoni, to po ok 30 s telefon odrzuca połączenie, można coś z tym zrobić? Rom najnowszy od Ryrzego. Dziękuję.