W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: Zbyszek19 - Replies: 9 - Views: 5952
Omnia TV-Out
Witam, zastanawiam sie nad zakupem kabla tv-out do mojej omni. Interesuje mnie jakość obrazu na starym telewizorze(z przyslowiowa *****) 4:3 oraz panoramicznym lcd. Czy w starym telewizorze nie bedzie zadnych "pasow", obraz nie bedzie uciety i co najważniejsze jakość. Gdzieś wyczytałem, że omnia jest w stanie przesyłać obraz w pełnym PALu 720x576. Jak sie ogląda film z omni na TV?? Czy jest jakaś strata jakości?? Na ile starcza bateria??
Author: kozunio12 - Replies: 6 - Views: 3702
[ROZWIĄZANE] 28008 a TV out
Witam. Właśnie pobrałem kolejny rom od Ryrzego. Po pierwsze podziękowania za pracę się należą w tworzenie kolejnych buildów. Mam jednak parę problemów związanych z buildem 28008. Mianowicie problem z zapisywaniem zdjęć(nie dało się wybrać Mojej pamięci). Z tym sobie akurat poradziłem paroma edycjami rejestru. Teraz pojawił się kolejny problem. Mianowicie nie mogę zmienić ustawień Wyjścia TV. Czy to ustawienie zostało w ogóle wywalone, czy są jakieś domyślne ustawienia, których nie można zmienić?