W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: DNV - Replies: 1 - Views: 4512
Tryb głośnomówiący-nie działa mikrofon
Witam, chciałem zapytać dlaczego mnie nie słychac w trybie głośnomowiącym. Normalnie mnie słychać czyli mikrofon jest sprawny, ale jak przełącze się na tryb głośnomowiący to mnie wogule nie słychac.
Author: adi377 - Replies: 4 - Views: 2894
Uszkodzony mikrofon
Witam, Uszkodziłem mikrofon w Omni II i nie wiem jak go wymienić. Trzeba go lutować do płyty głównej czy tylko sie go jakoś wsadza?. Kupiłem juz nowy, ale zastanawiam sie czy dam rade go sam wymienic. Z góry dziękuje za odpowiedz.
Author: LeVaN - Replies: 0 - Views: 1321
Mikrofon
Witam,

Mam problem ze swoim EVO 3D, a mianowicie dostałem telefon w którym nie działał mikrofon. Postanowiłem odrazu grzebać z systemem, myślałem, że był to błąd systemowy. Full wipe nie pomógł, a więc w grę wszedł root, bootloader odblokowany i wgrany custom, wcześniej rom Yoda(nie pomogło), aktualnie jest CoolICS v18. Poszedłem do serwisu otrzymałem odpowiedź, że mikrofon jest uszkodzony i wymienią mi go za kwotę 200zł. Postanowiłem wymienic mikrofon samemu. Wymiana elementu nie pomogła, od