[-]
ReklamaTags
Author: slawo1991 - Replies: 4 - Views: 5926
Jak zabezpieczyc router wi-fi aby dzialal mi na samsungu sgh-i900?
Jak zabezpieczyc router aby dzialal mi na samsungu sgh-i900? próbowałem zabezpieczyć ale telefon sie puznej nie laczyl i nawet tego hasla nie wiem jak wpisac po podlaczeniu tel do routera.
Author: sajmon1983 - Replies: 6 - Views: 6354
POmocy samsung omnia II przycisk mi sie popsul
POmocy samsung omnia II przycisk mi sie popsul, jak inaczej da sie wlaczyc tel?
Author: maro1977 - Replies: 5 - Views: 6748
Zaden ROM mi nie dziala??
Witam,
Probuje zainstalowac jakikolwiek ROM na moim HD2 za pomoca MAGLDR'a... ale bez sukcesu... przed kazda instalacja robie task29, potem upgraduje MAGLDR w zaleznosci jakie wymagania ma obraz... i instaluje... po instalacji za kazdym razem przy pierwszym odpaleniu... nic sie nie dzieje przez kilkanascie min. (20-30)... wszystko zastyga na logo... i jeszcze pytanie, czy przy instalacji wersji EU musze miec partycje ext na sd (nie mam)?? Probowalem tez instalowac Tmous wersje.
Author: malinii - Replies: 22 - Views: 8246
Omnia mi padła pomocy
Witam chciałem wgrać nowy rom na omnie i nie byl to plik exe bo go nie mogłem odpalić tylko jakiś bin.... wiec włączyłem grnadprixa 1.8 i zdążyłem ściągnąć wcześniej jakiś rom Angelusa 2.2 po ściągnięciu byl to plik bin i nazwa była pda. wiec pomyślałem ze moge go włączyć przez grandprixa wybrałem ten plk i zrobiłem tak samo jak się radio romy wgrywa do 5 % i poszło i padła mi całkowicie omnia nie można jej odpalić nic praktycznie nie świeci sie dioda nawet.. co mam robić ????
Author: zoso - Replies: 2 - Views: 5301
Zrywa i nie wznawia mi połączenia Internet Gprs Orange
Mam wykupiony internet w Omni i900 ale niestety co jakiś czas , mniej więcej koło 30min do godziny urywa mi połączenie 3G i już się samo nie wznawia .
Myślałem że można ustawić w programie pocztowym żeby co jakiś czas sprawdzało pocztę i wtedy nawiązywałoby połączenia ale takiej opcji we wbudowanym Outloku nie ma .
Czy jest jakieś ustawienie w omni lub jakiś program który sam łączy z internetem gprs ?


wersja mojego tel. Win 6.5 najnowszy soft z tego forum said2 / xxib2