W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: mexikanos - Replies: 4 - Views: 2969
podlaczenie do kompa ladowanie
sorki nie wiedzialem gdzie ale chyba to tutaj mam napisac...
mam takie pytanie: czesto nie mam przy sobie ladowarki a mam kompa i kabel. gdy podlaczam omnie z wylaczonym wyswietlaczem to sie tez laduje czy tylko na wlaczonym? bo niby mam ustawione ze na zasilaniu zewnetrznym ma wylaczyc urzadzenie gdy bedzie nie uzywane przez jedna minute a jednak na ile bym nie podpial nawet na godzine to i tak sie mi omnia caly czas swieci.... a to jest mi nie potrzebne bo wole zeby sie szybciej naladowala a
Author: zbyh - Replies: 5 - Views: 2907
Przesyłanie zdjęć na kompa
Witam jak mogę przesłać zdjęcia bezpośrednio z aparatu na komputer, bez Activesync, jak dotąd udaje się tylko przez bluetooth, przez kabel nie idzie,ale w drugą stronę można. Pozdrawiam.
Author: MowMiMacieK - Replies: 5 - Views: 7181
Uszkodzenie po czyszczeniu kompa
Witam. Jakiś czas temu czyściłem komputer . Taki tam generalny przegląd. Po czyszczeniu wszystko podłączone , a tu co burczy burczy i nagle się wyłącza . Zauważyłem , że nie ma tego regularnego ,,pip'' podczas włączania . Co się stało . POMOCY !