W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: malymon - Replies: 2 - Views: 1598
Atrix - obsługa kart 64 Gb
Nasi niemieccy koledzy odkryli nieudokumentowaną funkcję obsługi kart 64 Gb w Motoroli Atrix. Na oryginalnych romach stockowych Gingerbread oraz niektórych "pełnofunkcjonalnych" modach GB Atrix bez problemu odczytuje karty microSD o pojemności 64 Gb, sformatowane w systemie plików FAT 32. Ta informacja rzeczywiście nadaje nowego znaczenia funkcjonalności romów Motki Atrix.

Na pewno działa:
- SanDisk mobile ultra 64 GB XC 1

Użytownicy kart wolniejszych niż class 10 zgłaszają problemy podcz
Author: Format - Replies: 9 - Views: 4929
Wymiana kart sim w Play
Jako że dzisiaj zawitałem z dziewczyną do salonu Play gdyż jej karta sim po powrocie do Polski w poniedziałek z Tajlandi, wciąż łączyła się z obcymi operatorami naliczając jej przy tym kosmiczne ceny za połączenia i sms-y nawet wewnątrz sieci które ma niby za darmo, postanowiłem wyjaśnić tą sprawe.

Jako że ma dual sim-a "chińczyka" pan z Play usilnie próbował wmówić nam że jest to wina źle skonfigurowanego urządzenia, dodam tylko że wyjazdy również były do innych państw wcześniej i takie cyrk