W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: pinkowa - Replies: 10 - Views: 7354
Zamiana standardowego zegara i kalendarza na pliki z omni lite
Witam, moze ktos z was wie jak zrobic aby po podmianie kalendarza i zegara z tego zwyklego z naszej omni na pliki z omni dwa dzialaly one jako glowne tzn. jak np. po zainstalowaniu spb chce uzywac budzika lub ustawienia spotkania w kalendarzu i chce zeby wyswietlalo sie np: (zostalo 18 godz i 44 min)
Lub tez 14.02.2010 -walentynki)

bo proboje podmieniac te pliki i wszystko super tylko spb nie reaguje na zmiane ustawien z nowego budzika tylko ciagle pokazuje sie stare ustawienie jeszcze z prz
Author: martos - Replies: 5 - Views: 2984
Termin z kalendarza w podglądzie trybu blokady
Szukam i szukam ale nie mogę znaleźć opcji, która wyłączyłaby pokazywanie terminu z kalendarza w podglądzie okna z włączoną blokadą.
btw...czy też macie podobną sytuację, że termin jutrzejszy pokazywany jest ok tzn jako pozycja oznaczona Jutro a źle w dniu w którym ten termin jest wpisany? U mnie nadal pokazuje, że to jutro a już powinno zmienić na Dzisiaj Big Grin