W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: d.skarb - Replies: 6 - Views: 5248
Jaka bateria?
Witam,
Mam pytanko jak w temacie. W jaką baterię warto zainwestować do mojej Omnii?
Jakiej firmy polecacie? Oryginalna czy jakiś w miarę nienajgorszy zamiennik?

Od pewnego czasu po naładowaniu do pełna przez calą noc, pod wieczór Omnia upomina sie już o jedzonko, przy praktycznie niewielkim użytkowaniu Undecided A zapasowa bateria zawsze sie przyda.

Doradźcie coś Wink

http://allegro.pl/listing/search.php?str...egory=4788

Bless Wink
Author: darkavenger - Replies: 7 - Views: 6236
Jak sprawdzić jaka wersja eboota siedzi w omnii 2 ?
Jak w temacie ?
Jak sprawdzić jaki eboot siedzi w naszej omnii ? Bo szczerze przeczesałem cały system i nic tam nie widzę na ten temat. Na forum też nic nie widziałem. Google też jakoś się nie garnie z tym tematem.
Author: syntex11 - Replies: 4 - Views: 4920
Jaka karta bedzie najlepsza
Karta micro SD jakiej firmy i jaka klasa szybkosci bedzie waszym zdaniem odpowiednia do androida na omnia 2.
Author: stasior2 - Replies: 17 - Views: 14349
Jaka mapa do galaxy s2
Witam jaką mape do samsunga s2 żeby działała tylko pod gps w omni 2 super chodziła AM na adroidzie niemam pomysłu dodam że potrzebne była by mi opcja wysokosci pojazdu
Author: piterk95 - Replies: 8 - Views: 36961
Jaka firma robi lepsze baterie zapasowe?
Pytanko jak w temacie. Szukałem na allegro baterii i znalazłem kilka różnych firm, głównie Maxximus, Andida i M-Life. I chciałbym się dowiedzieć czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tymi bateriami, niekoniecznie w defy. Bo niewiele mogę znaleźć, jedynie ktoś na YT mówił, że kupił andidę i jest trochę pojemniejsza od oryginalnej, aczkolwiek i tak nie ma pojemności z pudełka, ale przy chińszczyźnie to oczywiste ;p Zarówno andida jak i m-life deklarują 2200 co przy oryginalnym 1540 wydaje mi się niem