[-]
ReklamaTags
Author: Macros - Replies: 8 - Views: 11285
Samsung omnia i host USB
Witam!

Kilka miesięcy po zakupie i900 zainteresował mnie temat podłączania urządzeń USB do telefonu (np. klawiatury, myszki, pendrive, itp). Szukałem, czy i900 również ma taką możliwość. Niestety okazuje się, że można tak zrobić tylko w telefonach z WM, w których wbudowany jest Host USB. Jako ciekawostkę podaje link, gdzie możecie trochę poczytać:

Kod:
http://www.freewarepocketpc.net/ppc-download-zeno-usb-host-drivers.html

Jak dowiedziałem się na innych forach, niestety i900 nie
Author: wicia - Replies: 10 - Views: 7235
Host USB wybór kupna
Witam chciałbym nabyć Host Usb do SGS II, widziałem że są w sprzedaży takie cuda na alledrogo jednakże są to w większości adaptery jedno segmentowe , przeglądając oferty natknąłem się na kabelek od Nokii CA-157 który względem innych adapterów wydaje się praktyczniejszy ponieważ posiada przegub (czyt. kabel) dzięki czemu gniazdo micro usb w telefonie przy podłączeniu z tym kablem oraz z np. pendrivem jest mniej narażone na uszkodzenia.


Co polecicie kupić ?

Author: Format - Replies: 5 - Views: 3857
i9001 Host usb?
Tak jak w temacie czy wie ktoś czy do tego modemu dodali sterowniki do hosta?
Author: Misieqdst - Replies: 10 - Views: 9122
HTC Evo 3D USB OTG Host + Power
Witam,
jako, że wielu z nas chciałoby skorzystać z funkcji USB OTG host w naszym urządzeniu (HTC Evo 3D) przedstawiam jak samemu można stworzyć funkcjonujące złącze Wink
Czego potrzebujemy:
HTC Evo 3D (jeśli chodzi o funkcje dodatkowe typu obsługa dysków czy pendrive należy mieć wgrany custom kernel z włączoną opcją USB OTG - (polecam ROMy Ryrzego wraz z kernelem, sam korzystam) z rootem i programikiem do obsługi hosta.
kabelek microUSB lub końcówkę USB OTG
dwa żeńskie złącza USB
kilka przew