W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: arezoo_002 - Replies: 4 - Views: 1993
please help...
hi for all user
please help me for this Question
[Obrazek: http://up8.iranblog.com/images/wqh87aqq13mz8f7qmest.jpg]
Please explain the marked in octan downloader!
tnx
Author: Atom - Replies: 6 - Views: 2129
Konkurs o Mante..., help
Author: shox - Replies: 3 - Views: 2453
Need Help
Witam

Mam następujące zapytanie , otóż jak podłaczyc pada ps3 do tabletu ferguson poprzez usb ORT , gdyz mój tablet nie posiada bluetooth , więc pozostaje jedynie konfoguracja poprzez ORT , tablet odczytuje pada po podlaczeniu , ba nawet mozna nim sterować w menu , niestety tylko w menu , w grze Fifa 14 nie działa nie wiem jak w innych , gdyż innych nie posiadam . Jakies propozycje , sugestie ??
Author: capihd - Replies: 45 - Views: 7524
RYRZY HELP ! logo lg i czarny ekran....
A więc sprawa wygląda następująco, nie dziala mi recovery, tryb  download chyba tez bo jak podłączam telefon z vol+ to pc wariuje i wyskakują jakies dyski nowe do sformatowania... a czasem nic.
Jak to się stało ? MIalem clodyg2 2.2 rom i chcialem powrócic do stocka, załączyłem telefon w vol+ + kabel był download mode ale po chwili zmienilo sie na upgrade system mode no i ja szybko (przy 13%) wyłączylem telefon i od tego czasu cegła pojawia się logo lg i czarny ekran.
Teraz naprawdę nie wiem j