W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: Ryrzy - Replies: 0 - Views: 3073
Gra dla Windows Mobile 3D Anti-Terrorist posiada Trojana - uważaj!
[Obrazek: http://dlamnieciekawe3.blox.pl/resource/...terowy.gif]

W internecie jest do ściągnięcia gra dla Windows Mobile o nazwie "3D Anti-Terrorist". Plik instalacyjny prócz gry posiada również trojana, który nie robiąc żadnych szkód w systemie. W wieczornych godzinach natomiast aktywuje się i zaczyna dzwonić na zagraniczne numery.

Łukasz, jeden z czytelników PDA.pl napisał do mnie informując, że niestety również się zaraził i ten trojan faktycznie to nie żart. W nocy Smartphona z
Author: peepe1302 - Replies: 5 - Views: 4965
Słuchawki - gra tylko jeden kanał
Po podlaczeniu sluchawek wyskakuje okienko z wyborem słuchawki - zestaw sluchawkowy - tvout, po wybraniu słuchawek gra tylko jeden kanał, dzwiek jest rowniez jakis taki przytlumiony - przy nacisnieciu przycisku odbioru (tego w zestawie sluchawkowym) - dziwiek robi sie czysty, glosny, ale wciaz gra tylko jeden kanal. Sprawdzane na dwoch parach sluchawek.
Serwis?

Rom 21911 JF5 Ryrzego
Author: Luccass - Replies: 9 - Views: 6890
Gra Gangstar 2 Problem
Mam problem właśnie z tą grą, gdyż mam pliki na karcie pamięci ściągnięte z internetu, wszystko w folderach tak jak podano, a gra chce dalej ściągać pliki z internetu, w czym może być problem?