W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: amonlb - Replies: 2 - Views: 3033
G-sensor w FPSECE 0.10
Witam chciał bym wiedzieć kilka rzeczy po pierwsze czy ktoś usiłował uruchomić na omni sterowanie analogiem przy pomocy G-sensora jeśli tak to prosił bym o krótki opis względnie pomoc bo ja nie mogę tego odpalić na romie 6.5 build 28205.

Znalazłem link do bibliotek DLL które ponoć działają ale nie wiem czy jest sens to instalować skoro ryży zadbał o działanie G-sensora z dllkami HTC podaje link
http://www.samsung-omnia.org/third-party...tcapi-dll/
Author: wojnysz - Replies: 7 - Views: 4667
g-sensor jak wyłaczyć
posiadam O2 z oryginalnym romem samsunga I8000NXXJB3 i trochę krótko trzyma mi bateria max 2 dni proszę o podpowiedź co jest zbędne i można wyłączyć aby wydłużyć trochę czas działania baterii. Wiem że najlepiej zmienić rom, ale nie chcę tego na razie robić bo telefon posiada gwarancję a poza tym jestem zielony w tym temacie. Gdzieś wyczytałem ze wyłączenie g-sensora trochę pomoże, co jeszcze wyłączyć ?
Author: Stajnhauzer - Replies: 14 - Views: 10196
i908 ZUIF2 vs. XBIJ1 JN Foundation ROM's, "New Release - M2D G-Carbon | Neo Titanium
Całkiem fajne roomy w wersji ENG Smile osobiście wgrałem i testuje pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, Room szybko i sprawnie śmiga. śmiga ładnie. Roomy od Samsunga i908 ale idealnie pasują na i 900. Oryginalny opis + odnośnik do strony poniżej :

!!! News !!!Titanium Sense Rosso Com5 build 23563


OUT NOW 27-04-2010

-------------------------

! Important information about the JN ROM's !

1. Please do H
Author: braspl - Replies: 5 - Views: 5973
NFS Undercover + G-Sensor (Problem)
witam mam problem z wersją NFS Undercover na G-Sensor.. mianowicie

1. podczas uruchamiania mam error
Airplay v3.7.0beta [180830]
More than one resource
pack present
OK-Continue


2.podczas gry doslownie przez 4 sekundy G-Sensor chodzi poprawnie potem jak skrecam w lewo i obruce telefon w prawo to g-sensor dalej cisnie w lewo dopiero po 2 sekundach o ile wogole zeskoczy idzie w prawo i tak cały czas

3.lekkie przycinki gry w menu. podczas gry normalnie działa, czy to normalne dla HTC
Author: artzgodka - Replies: 2 - Views: 1908
Motorola Moto G
Witam,
Używa ktoś tu tego telefonu Motorola Moto G?
Jeśli tak to proszę o opinie, zastanawiam się czy kupić.

I od razu prośba czy jeśli kupię tel z Anglii z sieci Tesco UK to czy jakoś łatwo da się wgrać najnowszego Androida w języku polskim?
Author: Toldo - Replies: 0 - Views: 4046
Flashowanie TWRP recovery i root dla Moto G 2014
Kiedy ktoś spyta jakie są pierwsze rzeczy jakie robię z nowo kupionym telefonem, jednym tchem odpowiadam: Bootloader! Recovery! Root!

Odblokowywanie Bootloadera opisałem już w TYM WĄTKU, więc zanim zaczniesz robić cokolwiek, najpierw musisz się tam udać i odblokować Bootloader. Kiedy już to zrobisz, możemy zabrać się za recovery, którego wgranie jest proste jak budowa cepa i ogranicza się do
Author: Toldo - Replies: 0 - Views: 5939
Odblokowywanie Bootloadera dla Moto G 2014 (i nie tylko)
Pierwsza rzecz jaką musimy zrobić aby zacząć jakąkolwiek zabawę z Motorolą G drugiej generacji (i innymi nowymi Motkami) jest odblokowanie Bootloadera, które niestety wiąże się z anulowaniem (teoretycznym) gwarancji, ale jak to mówią, kto nie ryzykuje ten nie zarabia, więc do rzeczy.


[color=#FF0000][b]Uwaga! Proces odblokowania Bootloadera jest procesem niebezpiecznym, w związku z tym nie odpowiadam za jakiekolwiek uszkodzenia powstałe w trakcie, lub w wyniku odblokowania Bootloadera. Instr
Author: Toldo - Replies: 6 - Views: 4658
Motorola Moto G 2014 czyli o tym jak zostałem telefonicznym starym ramolem...
Motorola Moto G 2014 czyli o tym jak zostałem telefonicznym starym ramolem...


Zacznę od tego, że potrzebowałem telefonu, który będzie po prostu działał. Nie będzie mi robił niespodzianek i będę mógł na niego liczyć. To niestety przestała mi oferować Xperia Z1, której używałem niespełna rok czasu. Niestety z kolejnymi aktualizacjami pogarszało się wszystko - bateria trzymała coraz krócej, aparat działał tak samo, pogarszał się zasięg, itp. itd. ale nie o tym ten wpis. Jak na Zawiszy n
Author: Toldo - Replies: 0 - Views: 5248
Powrót do stockowego romu dla Moto G 2014 Dualsim XT1068
W jakimkolwiek wypadku często jest potrzeba powrotu do stockowego romu. Czy to z powodu błędów, czy po prostu chęci własnych. Dla Moto G 2014 w wersji Dual został stworzony specjalny skrypt, wykorzystujący fastboot, służący do przywrócenia oryginalnej wersji softu, z recovery, kernelem, radiem itp. włącznie. Można podmieniać pliki na takie od innej wersji Moto G, gdyż polecenia są uniwersalne, aczkolwiek jest to polecane wyłącznie osobom, które mają o tym pojęcie.


[color=#FF0000][size=mediu
Author: emil121bcf - Replies: 6 - Views: 9732
Stockowe romy KDZ do LG G Pad 8.0 LTE (v490) (Update)
Witam o to poradnik wgrywania oryginalnych stokowych romów do  LG G Pad 8.0 LTE (v490) w formacie KDZ.

Android w wersji:
- Kitkat 4.4.2
- Loolipop 5.0.2

Działa na Windows XP/Vista/7/8/8.1;

Co potrzebne:

- Zainstalowane sterowniki LG
- Zainstalowany program LG LGMobile Support Tool
- Tablet LG G Pad 8.0 LTE (v490)
- Przewód USB>MicroUSB
- Trochę chęci i czasuSmile

Sterowniki:
Kod:
http://www.mediafire.com/download/hhuawiaace718bf/LGUnitedMobileDriver_S51MAN312AP22_ML_WHQL_Ver_3.12.3.exe