[-]
ReklamaTags
Author: Toldo - Replies: 3 - Views: 7603
Folia Protector Plus Karbon 3D - minirecenzja
Folia Karbon 3D jest produktem rodzimej firmy Grupa 2MP z Rzeszowa. Jest wykonana z niezidentyfikowanego materiału, przypominającego trochę naklejkę jednak łatwo ulegającego rozciągnięciu. Grubość folii wynosi 130 mikronów, innymi słowy jest cieńka, natomiast klej użyty to permanentny poliakrylan na bazie rozpuszczalnika. Według producenta można w prosty sposób folię usunąć. Do wyboru są 4 kolory folii:
  • Czarny
  • Grafitowy
  • Srebrny
  • Biały

Folię można zakupić na auk
Author: nowak9009 - Replies: 25 - Views: 11759
Folia na wyświetlacz
Siemaneczko. Mam Omnie II 5 miesięcy od nowości i niestety porysował mi sie troche ekranik. Na dworze jest to bardzo wkurzające bo widać pełno małych rys, w domu mniej. Chciałbym zakupić jakąś dobrą folie, aby za dużo dotyk nie stracił na czułości i żeby folia zakryła ryski. Jaką folie polecacie?
Author: kamjas - Replies: 19 - Views: 8155
Folia na Ekran
Witam . Mam pytanko ,czy któryś z kolegów używa takiej folii na ekran :
Kod:
http://allegro.pl/folia-invisible-shield-samsung-galaxy-s2-maximum-i1875505345.html
? Opłaci się kupić takie coś ,czy raczej poszukać czegoś tańszego ? Z góry dzięki za odpowiedzi i porady .
Author: herbiedeejay - Replies: 4 - Views: 4407
Folia Ochronna Na Nowym Galaxy S3
Witam serdecznie Smile mam pytanie odnośnie folii ochronnej. Czy po zdjęciu z nowego smarta tej folii z "reklamami" pod nią znajduje się oryginalnie naklejona folia ochronna jak to miało miejsce w S2 ?? Pytanie może wyda Wam się głupie, ale nie wiem czy naklejać właśnie kupioną. Proszę o pomoc. Z góry dziekuję i pozdrawiam.
Author: Gerrard - Replies: 9 - Views: 4262
Folia
Jeśli znalazłby ktoś stronę na której mógłbym kupić folię do pmp5870c to prosiłbym o jakiś link. Na allegro od pewnego czasu nie pojawiają się aukcje z folią do tego modelu.


Jak u was z ekranem? Macie folie? Nie powiem, że nie, ale zawsze dbam o sprzęt, zwłaszcza o ekrany(pomijam fakt noszenia w pokrowcu, ale niemal codziennie czyszczę ekran specjalnym płynem i ściereczką Big Grin ). Ostatnio czyściłem moją zabawkę i zauważyłem trzy ryski w okolicach środka ekranu. Postanowiłem, że jednak zainwe