W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: malymon - Replies: 0 - Views: 1602
Firmware PIPO Max M9 - rom podstawowy
Podstawowe wydanie romu do modelu PIPO Max M9, z dnia 09.03.2013.
Rom stockowy, język domyślny chiński, aczkolwiek wydanie multilanguage, zawierające m.in. języki: polski, angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański itd.

Rom jest pierwszym update wydanym dla tego modelu, z poprawioną stabilnością dzialania systemu. Jest możliwy do pobrania ze strony producenta, ale wymaga to dużej cierpliwości, ponieważ tempo pobierania z chińskiego serwera jest, del
Author: malymon - Replies: 0 - Views: 1673
PIPO MAx M9 firmware update [old]
Firmware PIPO Max M9 - update dla wersji OLD (pierwszy wariant ekranu IPS) z dnia 15.03.2013

Rom stockowy, język domyślny chiński, wydanie multilanguage, zawierające m.in. języki: polski, angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański itd.

Rom zawiera poprawki sterowników (w tym dedykowany do starszej wersji ekranu) wraz z polepszoną stabilnością dzialania systemu. Jest możliwy do pobrania ze strony producenta, o ile ktoś jest dostatecznie cierpli
Author: malymon - Replies: 0 - Views: 1747
PIPO Max M9 firmware update [new]
PIPO MAx M9 firmware update [new]
Firmware PIPO Max M9 - update dla wersji NEW (wariant ekranu IPS2) z dnia 19.03.2013

Rom stockowy, język domyślny chiński, wydanie multilanguage, zawierające m.in. języki: polski, angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański itd.

Rom zawiera poprawki sterowników (w tym dedykowany do nowej wersji ekranu) wraz z polepszoną stabilnością dzialania systemu. Jest możliwy do pobrania ze strony producenta, o ile ktoś jest dostatecznie cierpliwy
Author: obajtektsw92 - Replies: 11 - Views: 19746
[Rockchip] Wgrywanie firmware na Windows 8.1
Wiele osób posiada problem z wgrywaniem firmware na Windows 8.1 ponieważ Rockchip nie wydał sterowników dla tej wersji systemu. Jednak jest na to sposób.

USB 2.0
1. Instalujemy sterowniki z Windows 8 z wyłączonym wymuszaniem podpisów.

2. Podłączamy urządzenie w trybie flash.

3. Otwieramy Menadżer Urządzeń.

4. Szukamy naszego urządzenia(Powinien być dopisek "Nie rozpoznano urządzenia USB-żądanie deskryptora urządzenia nie powiodło się")

5. Nad nim powinien znajdować się kontrole
Author: Wall-E - Replies: 5 - Views: 10105
Aktualizacja firmware'u (romu) za pomocą Nokia Care Suite (NCS)
[Obrazek: http://i60.tinypic.com/5cwqyc.jpg]

[align=justify]Krótki – ale za to bogato ilustrowany – poradnik dotyczący przeprowadzania wgrywania oprogramowania pokładowego do naszych Lumii.

Do wgrywania za pomocą NSU czy NSRT nie jest potrzebny żaden poradnik ponieważ wgrywanie ROM-u jest w pełni zautomatyzowane, a należy tylko pamiętać, żeby pliki z ROM-em znajdowały się w odpowiedniej lokalizacji na dysku (na przykładzie Lumii 1520 będzie to: [b]C:\ProgramData\Nokia\