W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: Ryrzy - Replies: 0 - Views: 28750
Jak wgrać ROM w i900 przez *.exe
[size=large][b]
!!!UWAGA!!!
Wszystko robisz na swoją odpowiedzialność. Nikt z forum, ani autor tej instrukcji nie odpowiada za nieprawidłowe działanie telefonu podczas i po zmianie ROMu.

[color=#FF0000]Jeśli po przeczytaniu tej instrukcji dalej masz wątpliwości jak to zrobić to lepiej się za to nie bierz, bo rozwalisz telefon. Nikt na forum nie będzie osobno tłumaczył każdemu jak wykonać tą operację.
Powtarzam: nie zrozumiałeś instrukcji nie bierz się za zmianę ROMu![/c
Author: TripleH - Replies: 3 - Views: 4067
Gotowany rom z gwes.exe z Omnia Pro
Pytanie do kucharzySmile Czy natrafiliście na modaco.com na taki rom z gwes.exe z Omni Pro. Podobno ram nie spada i utrzymuje się na wysokim poziomie. Co o tym myślicie?

Kod:
http://www.modaco.com/content/i8000-omnia-ii-gsm-rom-discussion/314925/new-pure-rom-eng-jg5-lite-pure-with-b7610-gwes-exe/
Author: bakusqadpl - Replies: 0 - Views: 4041
Dialer cprog.exe problem
Witam czy ktoś da radę wysciąnąć dialer (cprog.exe) z jakiegoś romu i mi wysłać poniewarz mam rom Elegancia i nie działa mi dialer.
Proszę o pomoc.
Author: Crono - Replies: 0 - Views: 3313
Problem z filesys.exe
Witam. Mam pewien problem z moja Omnia II, otoz denerwowal mnie WM wiec postanowilem zainstalowac z moim telefonie system Android. Troszke kombinowalem (poniewaz jestem zielony w tych sprawach) ale wkoncu sie udalo. Zainstalowalem Cyanogena beta 2 i ciagle mi pisalo ze jest uszkodzona karta SD. Usunalem wszystkie patycje z karty SD i sformatowalem ja, oraz sformatowalem Moja Pamiec z poziomu WM. Chcialem zainstalowac tego samego Androida ale podczas uruchamiania androidinstall.exe(ten, gdzie sie