W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: tatarus - Replies: 3 - Views: 2591
Połączenia wifi/ edge/3G
Cześć i czołem. Zaktualizowałem sobie ROMka w swojej omni z SAHH do SAID a wczoraj z kolei postawiłem sobie 6.5 o Ryrzego z Manilką i jednej rzeczy nie jestem w stanie opanować i ew. ujarzmić... Jak już gdzieś wyczytałem wifi w czasie uśpienia będzie mi się rozłączał bo funkcja oszczędności wifi działa zawsze - OK to zaakceptowania chociaż trudno będzie ( w SAHHu fajnie to działało a raczej nie działało czyt. wifi zawsze było aktywne) a tu kiszka. Problem w tym że jak mam aktywne np. mobile GG c
Author: Artii - Replies: 2 - Views: 2173
Problem z przejsciem zasiegu z 3G na EDGE
Ostatnio zauważyłem iż moja O2 ma problem z przejsciem zasiegu z 3G na EDGE, mianowicie, tam gdzie mieszkam jest edge a najblizszy punkt 3g jest 10 km ode mnie.. jestem w miescie jest ok z edge na 3g wskakuje elegancko ale odwrotnie nie jest juz tak różowo... czasami po godzinie dopiero zasieg zlapie z 3g na edge, a w tym czasie tak jakbym mial wylaczony telefon pomaga tylko wyl i wl modulu telefonicznego dodam ze zdaza mi sie to tylko po zmianie ROM'u na JG5 samsungowski, radioROM JF1..
chyba
Author: Dol4r - Replies: 0 - Views: 3877
Samsung Galaxy Note Edge ekran krawędziowych
Witam mam telefon Samsung Galaxy Note Edge[color=#272a34][size