[-]
ReklamaTags
Author: Iwans - Replies: 5 - Views: 4580
Nie działają klawisze
Hmn od kilku dni przestały mi działać wszystkie "fizyczne" klawisze :/ tak nagle. Zmiana romu nie pomogła na innym romie dalej nie działają. Próbowałem wszystkich HR i nic. Ktoś coś miał do czynienia z czymś podobnym?
Author: Godlike - Replies: 3 - Views: 3899
Przyciski działają tylko raz
Witam.

Mam następujący problem. Po wymianie obudowy i dotyku w omnii przestały mi działać przyciski, a może dokładniej, gdy telefon się włączy to każdy z głównych przycisków (oprócz POWER, który działa zawsze) działa tylko raz. Jeżeli nacisnę na przykład przycisk odbierania połączeń wyskakuje menu Phone i już żaden przycisk nie działa ani razu więcej do czasu kolejnego resetu. Dodatkowo jeżeli nacisnę jakikolwiek przycisk boczny, które w ogóle nie działają (oprócz głośności) to główne też prz
Author: Ziomalek53 - Replies: 2 - Views: 4487
Nie działają aparaty
Witam.
Słało mi się coś bardzo dziwnego, a mianowicie: nie działają mi aparaty i lampa błyskowa w Omni i900.
Gdy włączam aparat i jest napis "Ładowanie" słychać tylko piknięcie, po czym wraca do ekranu głównego. Troch Button wogóle nie reaguje a po włączeniu aplikacji do robienie zdjęć przednim aparatem (nie pamiętam jak się nazywa) telefon się wiesza?
Co może być przyczyną i da się jakoś to naprawić?

Zmiana romu nie pomogła.
Author: xyz_m - Replies: 2 - Views: 3805
[i8000] wtyczki do Titanium nie działają
Witam,
dotychczas Modaco.pl był dla mnie kopalnią wiedzy. Bazując na forach instalowałem różne aplikacje na mojej O2 i nigdy nie miałem większych problemów.
Ostatnio postanowiłem przesiąść się z SPB-MS na Titanium (o ile rozumiem tak nazywa się nakładka, którą w Omnii2 włączamy jako "domyślny dla Windows).
Chcąc dodać JAKIKOLWIEK plugin do today - on nie działa.
Za każdym razem postępuję zgodnie z instrukcją autora danego postu, a za każdym razem efekt jest identyczny: Komunikat z cab'a pl