[-]
ReklamaTags
Author: fkamcio - Replies: 5 - Views: 6587
Omnia a adapter dual sim
Witam
Mam takie pytanie:
Czy używał ktoś adaptera dual-sim w omni? chciałbym go kupić bo mam 2 karty a jeden telSmile
Author: pHarel - Replies: 0 - Views: 4345
Pierwszy dual-core od Samsunga już 8. listopada?
Firma Samsung na 8-mego listopada zwołała w Nowym Jorku konferencję. Na wydarzenie zostali zaproszeni przedstawiciele mediów związanych z nowinkami technologicznymi. Podczas gali ma zostać zaprezentowane nowe urządzenie z Androidem. Dziennikarze i osoby skupione wokół "zielonej platformy" już typują, które z urządzeń zostanie bohaterem tego listopadowego wieczoru. Głównymi kandydatami do tego zaszczytnego grona są: Samsung Galaxy S, a raczej jego wprowadzenie do oferty wielu operatorów na świeci
Author: pawelkg - Replies: 3 - Views: 8203
Pytanie o HTC T5388 Dual Sim
Czy ktoś miał styczność z tym telefonem? Albo może jakimś innym z Dual Sim?
Ciekawi mnie czy wejdą do niego Romy z Diamond 2 i czy będzie działać wtedy dual sim...
Może się ktoś wypowiedzieć w tej kwestii?
Author: QuAiL - Replies: 24 - Views: 12987
telefon dual-sim!!!
No więc tak jak w temacie. Koleżanka moja szuka telefonu odwykowego z wifi na udał sim. Nie mam pojęcia co jej doradzić ponieważ nie miałem z tym styczności. Ma teraz jakiegoś samsunga ale mnie szlak przy nim trafia bo to nie jest na androidzie i się zwiesza. Poradzicie coś?
Author: Makubo - Replies: 1 - Views: 2196
dual sim, możliwe?
Pytanie krótkie i jak w temacie. Czy na ten fon możliwe jest zamontowanie dwóch kart sim? Czytałem o jakiś adapterach itp ale nie mam zbyt dużej wiedzy w tym temacie. Proszę o pomoc.
Author: krikor_ - Replies: 28 - Views: 20907
Galaxy core a dual core
Witam
Chcę kupić cora duos (i8262) (2-sim)
1. Moje pytanie dotyczy czy duos jest stratny parametrowo na rzecz tych 2-sim, ewentualnie gorszy technicznie/ bardziej wadliwy?
2. Jakie są wasze opinie o tym tel? (wiem że jest na rynku krotko).
3. Polecacie jakis inny tel tak do 700zł dodam że core mi odpowiada ale jak to zawsze bywa lepszy procek i ram by się zawsze przydał. Ogólnie tel będzie używany do internetu, gier, czasem pare fotek, czyli podstawowe zastosowanie.
Author: Atom - Replies: 0 - Views: 6983
WiFi i Dual Sim do ~30 funtów
Znacie jakiś tel do tych ok 180zł z dualem i wifi?? Oczywiście używany i obojętnie czy smartfon czy zwykła nokia. W tytule podane "do 30 funtów" gdyż szukany będzie na angielskim ebayu. Tel dla siostry.