[-]
ReklamaTags
Author: mefju - Replies: 0 - Views: 3060
Kalendarz dotykowy, budzik samsunga.
Witam, mam pytanie odnośnie tego, aby podmienić budzik windowsowy na ten samsungowy oraz kalendarz windowsowy na kalendarz dotykowy.

Posiadam rom Ryrzego i są to dwie rzeczy, które nie ułatwiają mi korzystania z Omni.
Wyczytałem, że podmiana pliku calendar na tcalendar zmienia domyslnie kalendarz windowsowy na samsungowy, jednak jego język jest wtedy angielski, czy da radę to zmienić?

Najważniejsza kwestia to budzik, uważam, że ten windowsowy jest do bani, jak się wciśnie coś przez przypa
Author: puchatekubus - Replies: 9 - Views: 6609
[i900] szybka LCD a panel dotykowy
Witam szanownych Kolegów (i Panie jeśli tu obecne),

Mam problem z wyegzekwowaniem u Samsunga gwarancji. Problem tkwi w tym, że Samsung powołuje się, że szybka LCD nie jest podzespołem telefonu, natomiast panel dotykowy tak. Zerknąłem w związku z tym do instrukcji serwisowej, która chyba gdzieś tu krąży na forum, znalazłem tak, że nie ma takich osobnych elementów. Z tego co rozumiem, czytając ten dokument, to jest ramka (sam brzeg), panel i wyświetlacz (w sensie matryca LCD).

Czy mylę się?
Author: Misieqdst - Replies: 4 - Views: 4023
Rozkalibrowany Ekran dotykowy w Evo 3D
Witam, jak w temacie problemem jest rozkalibrowany ekran dotykowy w moim Evo 3D.
Problem pojawił się po wymianie rozbitego ekranu, nigdzie nie znalazłem gotowego rozwiązania tej sytuacji, może posiada ktoś takowe?

Uciążliwe jest jedynie korzystanie z klawiatury ekranowej, ponieważ działa, ale nie reaguje tak jakbym tego oczekiwał (są jakby opóźnienia) których np. zaraz po wymianie nie było, pojawiły się one po kilku dniach.

Wszystkie funkcje telefonu sprawne, dotyk również, problem główni