W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: woj999 - Replies: 2 - Views: 5841
Czarny ekran po wymianie dotyku (głos jest)
Właśnie zmieniłem dotyk, ale po zmianie ekran jest czarny. Jest głos ale też po chwili mruga cyklicznie dioda na pomarańczowo. Jakieś sugestie mile widziane Smile

Robiłem wszystko jak w temacie o zmianie dotyku.
Ktoś wie, jaki kabelek jest od ekranu (nie od dotyku), bo może go nie docisnąłem jakoś...)

Już się nie świeci pomarańczowa dioda. Zapalają się zielona czerwona i niebieska i potem nic się nie zapala.
Author: Dominik - Replies: 0 - Views: 2791
2 pytania-aplikacje wgotowane w rom i czarny pasek start
Witam
Mam kilka pytań:
1. Czytałem gdzieś że można zmienić pasek start na czarny wchodząc w jakieś klucze rejestru(nie pamiętam już jakie, a działało to) i zmienienie wartość w jednym z nich chyba na 69. Mógł by ktoś powiedzieć w jakie podklucze trzeba wejść?
2. Mam Rom Ryrzego WM 6.1 build 21054 i jest tam opera. Jak mogę ją zaktualizować lub wgrać w jej miejsce nowszą ale żeby nie było tej strszej i czy wogóle sie tak da?
3. Jest tam też wgrana Finger Keyboard i nie mogę zainstalować innych sk
Author: nala-s - Replies: 1 - Views: 3203
Kamera - podczas nagrywania video jest czarny ekran
Witam.

Jestem tu nowy no i jak przystało przeszukałem tematy odnośnie problemu związanego z kamerą tylną - niestety nie znalazłem tego co mnie dotyczy.
(mam nadzieję, że dobrze szukałem Smile )
Problem polega na tym, ze w mojej OMNI i900 z ROMem Barr2v5 i900SAID2 i ROMem tel. i900DXID1 oraz WM 6.1 nie działa nagrywanie video poprzez tyna kamerę.
Aparat chodzi cacy, a w momencie gdy przechodzę w tryb kamery ekran staje się czarny - nic nie widać. Czasem niby się pokażę obraz, ale nieruchomy i
Author: otorieragon - Replies: 22 - Views: 20096
Czarny ekran a działający telefon
Witam,
Wgrywałem ROM do omni i900, z 6.1 do 6.5 wersji ryrzego. Zakończyło się na etapie trzecim i napisie "Job done.". Telefon niestety staje na napisie Omnia i nie wyświetla dalej niczego. Nie było by nic dziwnego, gdyby nie to, że telefon ciągle działa! Mogę odbierać połączenia, robić zdjęcia, czuć nawet wibracje przy dotyku, tylko ekran cał czas pozostaje czarny. Wgrywałem różne wersje i nic nie pomaga... Pomocy
Author: danpak - Replies: 11 - Views: 14954
LG G2 nie reaguje (czarny ekran)
Dzień Dobry witam wszystkich serdecznie.

Jestem zrozpaczony poniewaz chcialem wgrac do swojego telefonu LG G2 (Dystrybucja Play) OPROGRAMOWANIE TWRP RECOVERY przez program flashify. Ściagnalem obraz plyty tego programu umiescilem go w telefonie w folderze sd a następnie w folderze dcim. Nastepnie odlaczylem telefon i uruchomilem flashify z uprawnieniami roota. Wybralem opcje backup and recovery a nastepnie poprzez wybor opcji choose a file wybralem katalog docelowy w ktorym byl obraz twrp rec
Author: Siu84 - Replies: 36 - Views: 12653
Martwa Motorola Defy mb525 czarny ekran biala dioda
Prośba o pomoc w sprawie mojej motki Defy mb525 z zieloną soczewką
Opis problemu
1 Czarny ekran
2 Po podłączeniu do komputera świeci się biała dioda
3 Program RSD widzi telefon
4 Każda próba wgrania stockowego romu z koncówką .sbf kończy się wynikiem FINISHED i PASS
5 Po wszystkim telefon dalej nie chce ożyć
6 Bateria naładowana na 99% sposobem McGyvera
Kończą mi się pomysły a nawet nie wiem czy napisałem posta w dobrym dziale w razie problemów proszę o przeniesienie do innego działu.
P
Author: capihd - Replies: 45 - Views: 10315
RYRZY HELP ! logo lg i czarny ekran....
A więc sprawa wygląda następująco, nie dziala mi recovery, tryb  download chyba tez bo jak podłączam telefon z vol+ to pc wariuje i wyskakują jakies dyski nowe do sformatowania... a czasem nic.
Jak to się stało ? MIalem clodyg2 2.2 rom i chcialem powrócic do stocka, załączyłem telefon w vol+ + kabel był download mode ale po chwili zmienilo sie na upgrade system mode no i ja szybko (przy 13%) wyłączylem telefon i od tego czasu cegła pojawia się logo lg i czarny ekran.
Teraz naprawdę nie wiem j