W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
ilość wolnej pamięci krytycznie mała

Ilość wolnej pamięci krytycznie mała
Bardzo proszę o pomoc wyświetla mi się komunikat o braku pamięci, usuwałem wcześniej z pamięci systemowej nie potrzebne elementy(GRY) ale po kilku dniach komunikat powraca, czy jest sposób na zwiększenie pojemności ?
przechowywane dane:

razem 87.69 MB
używane 87,20 MB

Wolne 0,48MB Exclamation

Programy

razem 97,16 MB
używane 47,34 MB

Wolne 49,83 MB
Odpowiedz
Hard reset lub/i zmiana romu...
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
...i mała rada na przyszłość. W pamięci urządzenia instaluj tylko takie rzeczy które uruchamiają się z systemem, np. nakładki todaya itp. Wszystko inne wal na Moją pamięć, przecież jest tam wuchta miejsca...
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
rom mam nowy wgrany przez serwis po awarii, wgrałem dodatkowo nakładkę od Ryrzego przypominającą THC , dodatkowo zapytam jak przeglądam strony internetowe pamięci zaczyna ubywać, gdzie skasować z pamięci te nie potrzebne śmieci ?
Odpowiedz
Wgrałeś manilę? Ona zajmuje sporo miejsca... A co do stron internetowych polecam zaopatrzenie się w programik ClearTemp.

Odpowiedz
cleartemp wgrałem, fajny program odzyskałem 7,28
tak mam wgraną manilę bardzo fajna nakładka podoba mi się przede wszystkim prognoza pogody i zegar
Odpowiedz
(05-30-2010, 10:11 PM)telik napisał(a): rom mam nowy wgrany przez serwis po awarii, wgrałem dodatkowo nakładkę od Ryrzego przypominającą THC , dodatkowo zapytam jak przeglądam strony internetowe pamięci zaczyna ubywać, gdzie skasować z pamięci te nie potrzebne śmieci ?

spoko nakładka jak przypomina THC lol Big Grin

Ja ROM samsunga nie ma co wgrywać m2d bo te ROMy mają tyle miejsca co kot napłakał
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
i co proponujecie Panowie?
boję sie wgrywać nowy Rom jak uszkodzę telefon, dwa tygodnie byłem bez aparatu (serwis tyle przetrzymał)
Odpowiedz
Zmianę romu na customowy, z wgotowaną Manilą. Wybór spory, zachęcam do zapoznania się z ineksem romów.

Odpowiedz
mam wersje i900SAID3/CXID2
może coś takiego ?

MLR 6.1 Final - build 21042, wersja z Manilą i Ultralite, oba romy bardzo lekkie i szybkie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości