W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 21 głosów - średnia: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
dopieszczanie wm6 1

Dopieszczanie WM6.1 ...
Upichciłem lekki romik WM6.1 na bazie XXIH5 - wyszło: ~293/116 MB. Mam jednak problem z pozbyciem się MainMenu, a dokładniej pozostałości po nim. Rzecz w tym, że fon włącza się na czystym ekranie wm6.1, czyli na Today (i tak ma być), jednak naciśnięcie windowsowej ikony „Start”w lewym górnym narożniku zamiast otwierać swoje menu uporczywie wywołuje MainMenu. Tymczasowo poradziłem sobie przelinkowując MainMenu.lnk do SettingMain.exe, a tam wyłączam samsungowy interfejs TouchWiz i wszystko działa. Byłoby jednak bardziej elegancko gdyby „Start” otwierał swoje menu od pierwszego boota... Proszę o podpowiedź, gdzie/jak wyłączyć TouchWiz już na etapie gotowania.
Odpowiedz Firefox Linux
Musiałbyś chyba wywalić cały moduł xip z touch wizem i reg odpowiednio wyedytować.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
(05-27-2010, 10:24 PM)Toldo napisał(a): Musiałbyś chyba wywalić cały moduł xip z touch wizem i reg odpowiednio wyedytować.

Skoro wystarczy wejść w ustawienia SettingMain.exe -> "Ustawienia podstawowe -> Ustawienia ogólne -> Interfejs użytkownika Samsung TouchWiz" i po prostu odznaczyć "Interfejs użytkownika Samsung TouchWiz" by normalnie działało Start Menu w Today, to skutkiem tego jest zapewne jakaś zmiana w rejestrze... Usiłuję dociec jaka i gdzie, by zmiany tej dokonać już na etapie kuchcenia.
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Witaj.

Pytanie za 100 punktów. Czy podzieliłbyś się tym romem? Poszukuję 6.1, czegoś stabilnego, szybkiego i najlepiej po angielsku, ale nie koniecznie.
Odpowiedz Firefox Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości