W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 40 głosów - średnia: 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
romy ock polecam

Romy OCK POLECAM!
Witam jeśli komuś nie przeszkadza EN to polecam.
Całkiem zgrabne i dosyć szybkie problem baterii na romie 23563 nie występuje

Kod:
http://myi900.blogspot.com/

ps. Build 23118 nie testowany ale ta wersja gtk jak ktoś przetestuje to niech da znać
Odpowiedz
Wersja GTX to jest najfajniejsza wersja romów OCK jakie do tej pory testowałem:
- szybka
- nowy, fajniejszy wg mnie wyglad manilki
- i w dodatku z wbudowanym s2u2Wink - chyba poraz pierwszy Smile

Zostaje na tym buildzie dluuugo Smile
Odpowiedz
fakt zajefajny.......

1. błąd nie działa przycisk advanced w ustawieniach wifi CM

(05-14-2010, 09:29 AM)sevotharte napisał(a): Wersja GTX to jest najfajniejsza wersja romów OCK jakie do tej pory testowałem:
- szybka
- nowy, fajniejszy wg mnie wyglad manilki
- i w dodatku z wbudowanym s2u2Wink - chyba poraz pierwszy Smile

Zostaje na tym buildzie dluuugo Smile
Odpowiedz
Ja używam romów od OCK od lutego i jestem b.zadowolonySmile
Odpowiedz
Też się właśnie przesiadłem (od 23563 Ultra Lite) z romów PDhee. Teraz mam 23118 Ultra Lite i jest świetny. Romy PDhee też są bardzo dobre, ale PDhee przestał się udzielać na modaco, więc trzeba było znaleźć alternatywę Wink Ogólnie polecam Smile
Odpowiedz
Najlpesza wersja to ja dla mnie PREMIUM bo a teraz wyszło coś Ciekawego ta werjsa GTX fajnie to wygląda i fajnie działaWink
Odpowiedz
Właśnie zaczynam testować wersję GTX, jak na razie wrażenia całkiem dobre, po weekendzie podam szczegółowo jak to wygląda w praktyce Smile

BTW dzięx za info lotzu i sevotharte Smile

EDIT
No więc jak obiecywałem opiszę troszkę jak wygląda użytkowanie z mojego punktu widzenia. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to to, iż menu Tapeta pulpitu nie działa tak jak powinno, nie można z tego miejsca wybrać sobie tapety, a potwierdzając użycie domyślnej pojawia się ona dopiero po SR. Po drugie, menu Advanced w WiFi też nie działa. System chodzi stabilnie, przy większej ilości SMSów w skrzynce odbiorczej ma czasem problem, żeby się do niej dostać ale wygaszenie i obudzenie naprawia ten "zwis". Jak dotąd to innych problemów nie zauważyłem, jakby coś się działo to dam jeszcze znać. Ocena końcowa jak narazie Bardzo Dobry Smile
[Obrazek: 29847.gif]
Odpowiedz
Ja od wczoraj od wieczora mam GTXa od OCKa i wrazenia bardzo pozytywne Smile Jak dla mnie to wszystko jedno czy EN czy PL, wiec sprobowalem jakiegos dziela EN ktore ludzie z zagranicznych forow polecaja i jak na razie zadnych problemow Smile Zobaczymy jak bedzie dalej Smile
Odpowiedz
A w GTXie ile jest wolnego RAMu?
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
56 mbSmile ale przy normalnym użytkowaniu spada do 53Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości