[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
internet mobilny router

Internet mobilny + router
W zasadzie to mam pytanie i prośbę o informacje na temat routerów mobilnych LTE:
jakie są dobre i gdzie można kupić tanio Smile
Dodatkowo która sieć daje najtańszy internet mobilny  , cena/pakiety.
Dziękuję za wszelka informacje w tym temacie Big Grin
AngelWszystko jest trudne nim stanie się proste - Lepiej głupio zapytać niż mądrze uwalić telefon  oo
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Dołączam się do kolegi i mam dodatkowe pytanie o jakąś paczkę i samą karte do neta coby nie płacić co miesiąc.
Właśnie pakiet i potem karta out albo podobne rozwiązanie.
Ja mam modem w lapku więc tylko karta.
.

Odpowiedz Firefox Windows 7
Kartę samą to już wyczaiłem tylko nie wiem do końca czy dobre toto:
w playu jest karta ważna rok starter za 50 pln w tym 12 gb na net rozłożone po 1 gb na miesiąc.
Na razie zamówiłem na próbę darmowy starter z 300 mb za free Big Grin 
AngelWszystko jest trudne nim stanie się proste - Lepiej głupio zapytać niż mądrze uwalić telefon  oo
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Ooo, jak co to interesuje mnie coś podobnego tyllllko czy play niema ograniczenia transferu jak to było kiedyś?
Pamiętam że nawet LTE miało chyba 3 mega bity max transferu jakoś.
.

Podobno bez ograniczeń. Ma jeszcze pakiety bez ograniczeń 1 dzień,weekend,cały miesiąc, z tego co widzę to ceny pakietu 4 pln za 1 dzień,10 pln wszystkie weekendy,45 pln cały miesiąc.
Odpowiedz Google Chrome Android 4.4.x KitKat
W Plusie jest taki nowy starter Ja + Internet na kartę za 15 zł. Jest 3GB na start i każde doładowanie za min. 20zł jest plus 1GB w gratisie (i tak 12gb można uzyskać). Po doładowaniu za 150zł jest rok ważności konta no i szybkie LTE (w Poznaniu koło 50MB/s). Można rozważyć.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
No to pociągne temat w kierunku najtańszego Internetu bez limitu.
Macie jakieś propozycje? Powrócę do Play (aparat czytałem ich propozycję) mają opcję za 45 PLN Internet bez limitu.

Napisane z Honorem Plus
Odpowiedz Tapatalk
Ja mam doświadczenie z LTE "bez limitu" w Polsacie. Wziąłem jako TRZECIĄ usługę w promocji Smart Dom - 20GB za 11zł brutto. To mi starcza na jakieś 10 dni. Potem tranfer spada do ok 10Mbs i to wiedziałem od początku. NIE WIEDZIAŁEM i nikt mi o tym powiedział przy podpisywaniu umowy, że będzie on spadał dalej i może dojść nawet do astronomicznej wartości kilku Kbs co mi się raz zdarzyło. A tak przy okazji - Smart Dom to trzy usługi u Solorza - Telefon miałem, dobrałem telewizję (49zł pakiet PREMIUM) i wspominany internet LTE "bez limitu". Miałem wcześniej pakiet TV MiniHD na który umowa kończy się za 2 mce. Nie mogę jednak go wypowiedzieć bo stracę zniżki na TV i LTE czyli ok 100zł/mc. I to ponoć jest gdzieś tam w umowie napisane. A przypadkiem o tym nie mógł powiedzieć JWP Komsultant podczas zawierania umowY??????? Z reklamy TV i w necie NIC takiego nie było... TYLKO trzy sprawy: Telefon, Telewizja, Internet . No i tak miałem. Teraz się okazało, że jak miałem wcześniej jakiś pakiet (a może dwa lub trzy - może więcej) to nie mogę z nich zrezygnować przed upływem Smart Domu. Na szczęście miałem najniższy już nie istmniejązy pakiet za 14,99. A jakbym miał za 35?????????????? to dopiero bym się ucieszył. Ja pier........ę....
Odpowiedz Google Chrome Windows XP/2003
Tak po prawdzie to żadna sieć nie ma bez limitu pełną szerokością. Na kartę jest tak na ogół, że po wykorzystaniu pakietu nadal działa ale z prędkością 32kb/s, podobnie na abonament, ale tam jest większy pakiet na ogół i limit prędkości spada do 64-128kb/s. Tak czy siak używać się tego nie da.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
No to teraz zasadnicze pytanie:
co do jasnej cholery znaczy Internet bez limitu np na miesiąc?
Na mój chłopski rozum to jest używanie bez ograniczeń. Ale pewnie się mylę Wink

Napisane z Honorem (6 Plus)
Odpowiedz Tapatalk

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości