W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
romu edycja przez custom kdz

Custom przez edycja romu KDZ
Edycja romu w KDZ. czy istnieje możliwość edycja tego pliku i zrobić cumstomy STOCK i wgrywanie przez fastboota? U miał by ktoś coś takiego zrobić? 
Odpowiedz Safari MacOS
nie, jak juz rozbierzesz kdz to nie da sie go poskładać
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Aha czyli lipa w nieszczesciu mam Ryrzy pytanie da sie instalować frameworki i apki systemów już zdeodexowane zeby pozbyć się odexa w aplikacja. Da się wgrać przez paczkę update.zip, czy może jest sposób wgrania plików tych przez ADB
Odpowiedz Safari MacOS
Caly system musi miec albo odex albo deodex nie mozna mieszać

Wysłane z mojego LG-D802

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Tapatalk
(12-10-2014, 07:12 AM)Ryrzy napisał(a): Caly system musi miec albo odex albo deodex nie mozna mieszać

Wysłane z mojego LG-D802

A dałoby radę deodexować ROM przez Adb bez cumstom recovery
Odpowiedz Safari MacOS
coś gdzieś kiedyś widziałem, takie skrypty do deodexowania przez adb, ale nie próbowałem i nie ufałbym im zbytnio... ale jak masz oryginalny system, który możesz wgrać jakby padło to możesz ryzykowaćSmile

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
To dajno link do tych poleceń. W sumie zaryzykować zawsze można.
Odpowiedz Safari MacOS
http://bit.ly/1zzdvZC

Wysłane z mojego LG-D802

Odpowiedz Tapatalk

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości