[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
witam

Witam
Widzę że forum prowadzi garstka ludzi, a szkoda bo widzę potencjał ;-)
Mimo mojego skromnego powitania chcę życzyć wytrwania
Pozdrawiam kinomam0
Odpowiedz Tapatalk
Powitanko kinomam0. Widzimy, że trafiłeś na jakże owocne, tętniące własnym życiem forum, bardzo się z tego powodu cieszymy. Co moge napisać ... same pozytywne rzeczy - "gdy Ci smutno, gdy Ci źle, wejdź na sb, uśmiechnij sie" to jest głowne motto tej strony. Zawsze znajdziesz miłych użytkowników, pomocnych oraz sympatycznych (pozdrawiam z tego miejsca rodziców, szczególnie mame i tate). Głowę sprawuje tutaj mój ulubiony przedstawiciel płci męskiej - RYRZY. O nim sie nie bede rozpisywał, ponieważ jest to cudowny człowiek o czym sie sam przekonasz. Reszta ekipy również jest cudowna, ale wiesz ... trzeba się podlizać przed administratorem, bo słyszałem, że mój awans to kwestia czasu.
Gdybyś potrzebował pomocy, wsparcia ... wal śmiało, jestem jak Wróżbita Maciej - nieomylny.

Pozdrawiam
Digidong
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Siema Big Grin Witam Big Grin na sb zapraszam Tongue
Odpowiedz Firefox Windows 7
Witamy Big Grin Forum już od jakiegoś czasu obumiera... ale trzymam je dla SB Big Grin hahaha

(08-13-2014, 08:15 PM)Digidong napisał(a): (...)Głowę sprawuje tutaj mój ulubiony przedstawiciel płci męskiej - RYRZY. O nim sie nie bede rozpisywał, ponieważ jest to cudowny człowiek o czym sie sam przekonasz. Reszta ekipy również jest cudowna,(...)

chcesz coś ? Big Grin
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 8.1
Oj chyba trzeba będzie deko zmienić podejście do kolegi @Digidonga.Big Grin
Coś on ten teges jest chyba.Big Grin
No witamy na forumie i zapraszamy do wspólnego dziargania po tematach. Smile
.

Moi drodzy, bo do tanich nie należycie ... jesteście dla mnie jak diamenty, tylko nieoszlifowane (nie ma idealnych osób). Chciałem przedstawić forum z jak najlepszej strony, pod kątem wiedzy jak i użytkowników tudzież wielkich zasobów aplikacji na jakże obłędną platforme jaką skrywa za sobą ten nasz uroczy zielony robocik. Nie miejcie mi za złe, że robie to co kocham ... jestem dobrym człowiekiem.
Kochamy Cię :*
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 8.1
Aj lowiu forewer @Digidong Big Grin
.

Wiem, że napisałeś to specjalnie aby dostać podziękowanie ... już nie liczy się samo to, lecz domyślam się, że chciałeś od zawsze dostać je od mojej osoby, to bardzo wiele dla mnie znaczy jak i dla Ciebie w co nie wątpie.

Buziaki kochani :*
Blush NIE BARDZO WIEM O CO CHODZI Z TYMI PODZIĘKOWANIAMI, ALE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY POMAGAJĄ MI PORUSZAĆ SIĘ W TYM LABIRYNCIE. NIE WIEM JESZCZE GDZIE SZUKAĆ ODPOWIEDZI NA TE MOJE WYPOCINY, ALE MOŻE JAKOŚ ZAŁAPIĘ JAK SIĘ TU PORUSZAĆ
Odpowiedz Mozilla Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości