W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
aktualizacja lg g2 d802 do androida 4 2 kitkat

[Ważne] Aktualizacja LG G2 D802 do Androida 4.4.2 KitKat

Na serwerach LG pojwiła się aktualizacja naszych G2 do 4.4.2. Dostępna jest narazie dla kilku sieci, na razie nie ma Open Europe, Open Poland a tymbardziej dla sieci (play, plus, orange)... ale mimo to można 'domowymi' metodami zainstalować już ten ROM.

Jednak jest kilka problemów, które powstrzymują mnie przed tym...
- brak działającego CWM recovery dla tego ROMu,
- problem z rootem,
- brak możliwości powrotu do JB 4.2.2

Myślę że jeśli pierwszy problem zostanie rozwiązany to dopiero ROM ten zawita na mojej G2 Smile

Co do zmian, znalazlem ładny opis na xda-developers oto cytat:

Cytat:Some improvements and changes which i noticed , few of them have been mentioned before , compiling them all -

1. Pretty noticable speed improvement all over the whole UI , Opening apps is much faster , and KNOCK ON works much faster , loading and browser speed is faster than before
2. All Wifi problems are gone , download speed is a bit better , there is much more stability and improved network strength, push notifications are instant now on screen off (stand by) , which was a issue i faced on jellybean ,
3. You can now press anywhere on an empty area on the pulled down notification panel to pull it back upwards , as opposed to jellybean in which we had to touch the lower portion to pull it back upwards, thus now there is an added convenience
4. When u pull down the notification panel, The time and date is now mentioned on the top of the notification bar along with the setting menu which is also now moved to top
5. Miracast works better now , there is a smoothness in screen mirroring now , probably due to the kitkat wifi driver , less lag and more stabilty again
6. No ART in developers option
7. Wireless printing is now in the settings menu
8. Now there is full transparency on the notification panel and the navigation bar , no matter what launcher u use , (am using the google now launcher, works perfect)
9. Significant improvement in battery life , more screen on time and better charging time
10. For the with the bug on auto brightness , its fixed now
11.The GPS setting on the quick panel settings is now replaced with "LOCATION" consisting of high accuracy,device only, power saving options for battery management and accuracy
12. Quadrant score has dropped a bit , but in actuall use ..device works better
13. immersion mode works on a few apps , comes handy
14. Adobe flash broken (an old kitkat issue) can be resolved by using dolphin browser and a patched flash.apk, search google for more info

Jeśli chodzi o 'problem' z niskimi wynikami w benchmarkach to wydaje mi się że jest to ta sama sytuacja co w samsungu:
Kod:
http://www.sammobile.com/2014/03/05/samsungs-android-4-4-update-ends-benchmark-boosting-saga/
czyli 'sztuczne' podbijanie tych wyników w ROMach poniżej 4.4.x

[Obrazek: LG-G2-D802-KitKat.jpg]
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Nadal ludzie zgłaszają mnóstwo problemów z tym ROMem, zarówno w wersjach A jak i B, bo takie się pojawiają. Warto czekać na kolejne wersje a te sobie odpuścić.
"We are the Borg, resistance is futile"
Odpowiedz
nie stwierdziłem żadnych problemów poza (czasem) dziwnym piszczeniem w zestawie słuchawkowym gdy podczas słuchania radia odbierzemy połączenie... po zakończeniu połączenia i słuchaniu nadal radia trzeba przepiąć słuchawki... poza tym żadnych problemów nie stwierdziłem, a system działa sporo lepiej niż JB

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Ponoć problem z piskiem w słuchawkach dotyczy pewnych modeli słuchawek, a na innych działa bez pisków. Niestety nie wiem jakie to modele.
Odpowiedz
ja uzywam nie z tego modelu, wiec nawet nie wiem jak na oryginalnych się to ma Big Grin może nie ma tego problemu Smile

Odpowiedz
Odnośnie 4.4.2, mam wersję HKG (Hong Kong). Ludzie zgłaszają ten sam problem, niekoniecznie dla HKG, że pomimo wydania 4.4.2 dla ich regionu, program LG PC Suite nie widzi tej aktualizacji. Wiesz może, na czym polega problem?
Dodam, że po zakupie fona zaktualizował się on z wersji 10A na 10B, natomiast dostępnej 20A już nie widzi.
Odpowiedz
pdaj mi na PW swój IMEI sprawdze czy jest pod Twoj telefon updejt i moge podac linke do niego

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości