W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
lg g2 problem z wyszukaniem najnowszej aktualizacji

[Rozwiązane] LG G2 - problem z wyszukaniem najnowszej aktualizacji.
Witam!
Od paru dni jestem posiadaczem tego fona. Zainstalowałem oprogramowanie ze strony LG i wykryło mi ono aktualizację z:

D80210A ---> D80210B

Wszystko ładnie się zaktualizowało, ale problem polega na tym, że LG wypuścił już nawet aktualizację w wersji E a nawet F. Tych aktualizacji już ani program, ani smartfonowy aktualizator nie widzią Ten w smartfonie dodatkowo pisze, że oprogramowanie nie jest zaktualizowane, ale jak mu daję wyszukaj to twierdzi, że mam już najnowsze.

Fona mam w wersji 32 GB z allegro czyli jest to wersja oficjalnie niedostępna w Polsce.
"We are the Borg, resistance is futile"
Odpowiedz Google Chrome Windows XP/2003
najwyraźniej na rynek z którego jest ten G2 nie ma jeszcze aktualizacji. Może być np dla niemiec a dla wersji angielskiej jeszcze nie.
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
No cóż, to pozostaje mi tylko czekać na 4.4 z końcem marca Smile
Tu masz liste firmware na dane kraje/sieci wydaje sie mniej więcej aktualna Smile

Kod:
http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Moja wersja oprogramowania to D80210b-HKG-XX. Jedyne co mi przychodzi na myśl z tej listy to Hongkong Big Grin Bo Hongkong też ma tam oznaczenie HKG. Wcześniej po wgraniu wersji B pojawiły mi się faktycznie jakieś krzaczki + język angielski. Łatwo było przywrócić język polski. Na liście dla Hongkongu są dostępne wersje od B do D. Jednak nic więcej nie potrafię z tego odszyfrować Smile
no popatrz Smile zawsze mozesz sobie to sam wgrać Smile tylko czy tam są jakieś zmiany które faktycznie sa warte zachodu ? bo wersja systemu bedzie nadal 4.2.2 (inaczej by sie zmienilo z v10x na v20x) Smile

btw jak sie telefon sprawuje ? mam zamiar kupic G2 lub Nexusa 5 (z przewaga na G2) Smile

Mogę ocenić G2 oczywiście pod swoim kątem bo każdy lubi coś innego. Zapewne plusy i minusy znasz już z for. Mogę potwierdzić, że G2 to diabelnie szybka maszynka, wcześniej miałem motorole RAZR XT 910 1,2 GHz, dwa rdzenie i 1 GB ramu (odpowiednik Galaxy S2). Teraz, przy ekranie o cal większym i rozdziałce full HD, śmiga jak rakieta. Ekran jest IPS - gubi nieco kolory pod kątem ale obraz jest bardziej realistyczny z przodu niż dla super amoleda. Narzekają na dźwięk - ja nie narzekam. Kupiłem G2 przede wszystko pod kątem wyświetlacza i wydajności, muza mniej mnie interesuje. Obudowa - plastik, tak jak lobię, fajnie wślizguje się do kieszeni Big Grin Dla mnie brak slota na SD i utrudniony dostęp do karty sim to zdecydowana zaleta. Oczywiście polecam wersję 32 GB tylko ta w Polsce nie ma gwarancji producenta, a serwisową. Na tapecie miałem jeszcze HTC ONE, Galaxy S4, wybrałem G2. Co do Nexusa 5 to coś tam miał gorsze od G2 no i podoba mi się jakoś ta nakładka LG, zdecydowanie lepsza od poprzedniej z Motoroli. Najlepiej jakbyś to miał w łapie w salonie i sam ocenił. A może mając już Galaxy S3, warto chwile poczekać na Galaxy S5? Ponoć S5 ma mieć 64 bity i 4 GB ramu Smile
nie chce samsunga Smile a oba mialem w łapie Smile dizajn bardziej z G2 mi sie podoba, ma lepszy aparat i wiekszy wyświetlacz niż nexus, wersji 32GB nie biorę w ogóle pod uwagę bo tak jak wiesz nie ma jej na polskim rynku. Za to nexus to nexus, zawsze najnowsze oprogramowanie, bardzo czeste aktualizacje no i czysty android Smile aparat akurat dla mnie nieważny Smile jedynie dizajn i ten wyświetlacz mniejszy...

Wersje 32 GB są na polskim rynku tylko, że na allegro Big Grin Ja musiałem taką wybrać bo sama Auto Mapa EU to minimum 3,5 GB, a że lubię chodzić po górach to kolejne turystyczne mapki z MobiTrip też wzięły sobie troszkę pamięci.
miałem na myśli polską dystrybucję Smile to że są to dobrze o tym wiem Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości