[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
gc orion 70 prośba custom rom

GC Orion 70 - prośba (custom rom)
Witam!
Mam prośbę do wszystkich bardziej zaawansowanych użytkowników forum. Czy po udostępnieniu Wam firmware'a (w formacie .img) moglibyście go w jakiś sposób usprawnić? Dodac jakies tweaki w build.prop, roota, usunąć niepotrzebne apki etc.?
Proszę, bo do w/w tabletu nie znalazłem żadnego custom roma, a bardzo by mi się przydał.
Z góry dzięki i pozdro.
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
udostępnij, zajrzeć nie zaszkodzi
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Oki, mam. Rozloze i bede grzebal. Napisz co wywalic a co byś chcial dodac postaram sie dostosowac i cos wymodzic. Pierwszy raz grzebie ns allwinner ale co tam... damy rade chyba :p

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox
Dobrze by było wywalić preinstalowane gry, jakiś syf od goclevera (office raczej się przyda), a dodać przede wszystkim root, no-frills cpu oraz jakieś tweaki do build.prop; ewentualnie dodać do menu wyłączania reset do recovery Smile

PS: Taki delikatny offtop: Czy istnieje jakiś program do "wyciągnięcia" systemu z urządzenia do pliku .img?
Odpowiedz Firefox Linux Ubuntu
bądz tak dobry i zrob liste co wywalic po nazwach bo nie znam czesci apek i nie wiem od czego sa

Odpowiedz Firefox Windows 7
masz na test, usunąłem kilka rzeczy i dodałem roota i plik hosts (blokuje reklamy)
jest to na bazie tego ROMu ktory dales w linku, zobacz czy się w ogóle odpali i czy działa root Smile

Kod:
http://goo.im/devs/Ryrzy/Goclever%20Orion%2070/ROMy//Yoda_1.0_Test.img

oczywiście musisz pamiętać o tym ze to modyfikowany ROM i nie biorę odpowiedzialności za ewentualne szkody itp itd Smile

Odpowiedz Firefox Windows 7
Dzięki wielkie, ale dam Ci znać dopiero we wtorek, bo mi tablet wróci z reklamacji Wink A jakieś tweaki w pliku build.prop dodałeś? Bo słyszałem, że to dużo daje...
Nic nie dodalem do build.prop jeszcze. Najpierw musimy zobaczyc czy to dziala. Co do skutecznosci tych 'twików' to roznie to bywa.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz Firefox
To tak: Zainstalowałem ten ROM, system ładnie śmiga, ale root nie działa ("Nie wykryto binarii SU i SuperSU nie mógł ich zainstalować. Huston, mamy problem") A co do tych aplikacji to przydałoby się jeszcze wywalić: Goclever Games, Hangouts, Muzyka Play, Nawigacja, Osoby. Ale i tak na razie dzięki wielkie. A tak nawiasem, to ja mam program, którym zrootuję system, jakie aplikacje mogą się przydać do działającego roota?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości