W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 23 głosów - średnia: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wygaszenie ekranu

Wygaszenie ekranu
Witam. Czy istnieje możliwość całkowitego wygaszenia ekranu w momencie wyłączenia podświetlenia (zasilanie bateryjne). Normalnie ekran przygasa ale nie wyłącza się całkowicie. Włączenie opcji „wyłącz urządzenie”, gasi ekran całkowicie po zadanym czasie ale rozłącza BT i gubię połączenie z zewnętrzynym odbiornikiem GPS
Odpowiedz
Możesz zainstalować program AEButtonPlus i za pomocą niego przypisać pod jakiś przycisk opcję "Przełącz wyświetlacz". Później po na ciśnięciu takiego przycisku wyłączysz ekran całkowicie ale nie rozłączysz bluetootha.
Jeśli mój post był pomocny, daj mi kciuka w górę .
Odpowiedz
Jest to jakieś rozwiazanie. Dzięki. Myślałem, że może da się coś zmienić w rejestrze aby ekran przyciemniał się mocniej przy wyłączeniu podświetlenia (oszczędzanie bateri). Interesują mnie programy do nawigacji pieszo-rowerowej na mapach rastrowych. Na K800i korzystałedm z TrekBuddy (java) ale ten program nie bardzo współpracuje z i900. Teraz testuję OziExproler CE – może ma ktoś jakieś doświadczenia
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości