[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rk3066 pmp5870c zmiana rozmiaru partycji data

[Tutorial] [RK3066][PMP5870c] Zmiana rozmiaru partycji Data
Podłączyłem go tak jak zawsze, oczywiście z vol - w poprawnej kolejności, Winda go widzi, ale sam programik już nie ;/
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Ten temat byl wielokrotnie przerabiany, pewn8e nawet w tym temacie cos znajdziesz

Wysłane z mojego LG-D802
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Tapatalk
Michał, może spróbujesz tym sposobem pmp5870c
Odpowiedz Google Chrome Windows XP/2003
Dobra rozgryzłem o co chodzi. Problem pojawia się teraz inny znowu, kiedyś już to naprawiłem, ale problem powrócił. Gdy otworzę ten programik, otworzę okienko wyboru i zaznaczę rom do wyboru i zatwierdzę, momentalnie wykrzacza się cały program. Po wprowadzeniu danych ręcznie pojawia się komunikat, że parametrFILE does not Exist - albo coś podobnego.
Problem rozwiązany Big Grin Pytanie tylko czemu po flashowaniu zjadło 7 GB pamięci oo
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
bywa tak czasem, przywróć ustawienia fabryczne z zaznaczoną opcją formatowanie pamięci.
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Zrobiłem ale nadal pokazuje tylko 0.98 GB. Nie wiem czy nie trzeba go partycjonować :/ Angry

Dobra udało się. Za godz będę kombinować z tym parametrem na 4 GB pamięci aplikacji.

-------------------

Po instalacji stockowego softa, parametr śmiga, ale po tym, jak chcę zainstalować Yoda v5.0 wszystko szlag trafia. I oczywiście standardowo gubi pamięć wew..

--------------------

Prosiłbym o jakąś pomoc 

Ryrzy edytował ten post dnia 12-03-2014 o godz. 10:24 AM ponieważ:

nie pisz posta pod postem proszę

Odpowiedz Safari MacOS

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości