[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rk3066 pmp5870c zmiana rozmiaru partycji data

[Tutorial] [RK3066][PMP5870c] Zmiana rozmiaru partycji Data
oczywiscie ze sie da, jak bede miał chwile to Ci to zrobie
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 8.1
(02-01-2014, 08:04 AM)Ryrzy napisał(a): oczywiscie ze sie da, jak bede miał chwile to Ci to zrobie

hej sorki ze jestem niecierpliwy ale zrobiłbyś ten plik parametr z większa partycja system o rozmiarze minimum 550mb jak najszybciej. Bo już paczka romu mojego jest gotowa do testowania ale potrzebuje ten zmodyfikowany plik parametr żeby rom wgrać. Przepraszam że tak naganiam ale chciałbym tą paczkę przetestować ??
_________________________________________________________________________________________________________________________________________
Dobra już nie marudzę Smile
Problem ale nie działa plik parametr??
Sory za usuniecie postaSmile
Odpowiedz Firefox Windows 7
masz i nie marudz.... system 560mb, data 2GB

Załączone pliki
.zip   parameter_2GB_UserData_560MB_System.zip (Rozmiar: 548 bajtów / Pobrań: 14)

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
nie działa to... faktycznie, nie wiem czemu powinno być ok ;/

ok juz wiem o co chodzi... zrób tak i bedzie działać:

- zainstaluj sobie przez RKAndroidTool z wybranym parameter_2GB_UserData_640MB_System (w załączniku) recovery TWRP albo CWM,
- wrzuć na kartę pamięci plik Format NAND.zip (w załączniku),
- odpal recovery i 'zainstaluj' Format NAND.zip (uwaga usunie wszystko, łącznie z systemem),
- teraz reset recovery do recovery,
- instalujesz dowolny ROM przez recovery,
- pamięć powinna być System 640MB, Data 2GB

Załączone pliki
.zip   Format NAND.zip (Rozmiar: 791.13 KB / Pobrań: 12)
.zip   parameter_2GB_UserData_640MB_System.zip (Rozmiar: 548 bajtów / Pobrań: 12)

Ok zrobię to tak jak napisałeś daje plusa jak zawsze Smile
Odpowiedz Safari Android 4.1.x Jelly Bean
Plik parametr działa super. Smile Ale mam problem Ryrzy bo swój rom oparłem na Aroma i podczas instalacji wyskakuje błąd
Syntax error!!! aroma-config on line 123 col 27
E: Error executing updater binary in zip '/sdcard/Paczka_1_test.zip'
Error flashhing zip '/sdcard/Paczka_1_test.zip'
No i piwa sobie nawarzyłem, czy wiesz w czym problem? Bo ja zielony jak Android nie wiem czym problem jest. :/ Pomożesz | Czy przesłać ci paczkę i sprawdzisz?
Odpowiedz Safari Android 4.1.x Jelly Bean
no jak to co Smile masz błąd w linii 123 Smile przejrzyj sobie to dokładnie Wink

Odpowiedz Firefox Windows 8.1
Już rozzgryzłem to Smile
Odpowiedz Firefox Windows 7
Mnie nie widzi ten programik tableta w ogóle.  Sad Mam na myśli ten do flashowania
Odpowiedz Google Chrome Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości